Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még ilyen lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy léteznek-e még olyan 15 év köruli lányok akiket a muvészetek is érdekelnek pl: történet vagy vers írás. /Természetesen nem arra gondolok hogy x dioptriás szemuvegben éjjel-nappal bujják a könyveket, hanem élje az életét de ha van egy kis szabadideje írjon/olvasson valami tartalmasat/. és ha igen akkor csak nálunk ritkák, mint a fehér holló vagy ez mindenhol így van?



15F


2011. aug. 9. 09:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

---¨NINCS¨---

minden 13-17 éves lányok átfejlődtek ribancba....

sajnos ilyen csajt nem találsz....menj könyvtárba ott lehet hogy vannak.

2011. aug. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

(fili)

Léteznek. Amilyen a muterod olyan leszel te is. Ha rendesen nevelt, felvilágosít, beszélget, veled, ilyen leszel. Ja és a baráti kör sem másodlagos.

2011. aug. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ezen sokat szoktam gondolkodni, hogy miért van ez? Minden ilyen korú lány azt hiszi az a menő ha ribanc, vagy legalábbis annak látszik. Ez a menő, ettől érzik magukat jól. Borzalmas...
2011. aug. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok...a második válaszolónak igaza van, az én lányom se lesz ilyen nagyon jól tudom. 35/L
2011. aug. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Vannak. Csak nagyon ritka.

2011. aug. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 emolány ***** válasza:
Engem érdekelnek a művészetek. És szívesen olvasok. 13/L
2011. aug. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Valaki világosítson fel légyszives, mert ez valahogy nem fér a fejembe. Imádok írni , és nem vagyok bunronda se + próbálok a leheto legbarátságosabb lenni. De akárhogy kutakodom sehol se találok olyan embert. akit legalább egy kicsit lekotne az ilyesmi. mert *általános* nézet h fluor tomi meg sp aztán 1mizu meg 2 mizu és cseteljuk le az életunket... Nem akarok megbántani senkit, tényleg ... énse vagyok egy angyal mert csináltam már rengeteg hulyeséget, és nemis vagyok egy kitaszított csávó, de szörnyu hogy 100km enként 1 embert találni aki ebben a korban a kultúra iránt is érdeklodik.Valami mutánsok lennénk vagy mia szösz ? :D
2011. aug. 9. 10:00
 8/23 anonim ***** válasza:
Szia vannak menny el egy sp koncertre ott sok ilyet találsz rendesek és még nőiesek is ;) sok sikert
2011. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Vannak, bár nagyrészük EMO. :/

De van egykettő jó :D

2011. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik ilyen lány. A visszahúzódó, csendes lányok közt keresgélj.
2011. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!