Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még ilyen lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy léteznek-e még olyan 15 év köruli lányok akiket a muvészetek is érdekelnek pl: történet vagy vers írás. /Természetesen nem arra gondolok hogy x dioptriás szemuvegben éjjel-nappal bujják a könyveket, hanem élje az életét de ha van egy kis szabadideje írjon/olvasson valami tartalmasat/. és ha igen akkor csak nálunk ritkák, mint a fehér holló vagy ez mindenhol így van?



15F


2011. aug. 9. 09:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Szia.

Vannak csak nagyon ritkák!

Én pont ilyen vagyok.. :)

15/L

2011. aug. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
szia nincsenek... vagy ronda és ilyen vagy szép és k*rva... ez a sorsod:D
2011. aug. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
vannakpl én
2011. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
14 lány vagyok és rengeteget írok. Történeteket. Persze nem egésznap,hanem inkább este amikor nincsen semmi dolgom. És nem,nem vagyok ronda és van életem, meg barátaim. SZóval igen, létezünk. És én kimondottan sok ilyen lányt ismerek...:)
2011. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Vannak.De titeket fiúkat valójában, egyáltalán nem érdekelnek az ilyen lányok.

Mert egyébként meg lehet találni...


16/L

2011. aug. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
lehetne*
2011. aug. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

15 évesen pont ilyen voltam, az akkori hobbim ma már a munkám.

Ja, és akkor is volt "SP", csak Kozsónak hívták:)))))

2011. aug. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

előzőnek: szomorú szamuráj? :D:D

Van ilyen lány, de honnan veszed, hogy az ilyen nem hagyna ott egy jótestű török vendégmunkás miatt? Azt hiszed mert szeret olvasni, csak érted lesz oda? Ugyan már...

2011. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolso válaszoló. Nem az volt a kérdés, olvasd átt még egyszer kérlek :)
2011. aug. 9. 16:16
 20/23 anonim ***** válasza:

OFF:

az 1 ik válaszolónak. nem,az emosok már kimentek a divatból jöttek helyettük a partiribancok.

lehet mivel otthon ülős típusúak ezek a visszafogott lányok így hát utcán nem lehet őket látni MERT PONTOSAN OTTHON ÜLNEK ÉS nem mozdulnak ki.

tehát sajnos soha nem fogunk talizni az ilyen normális lányokkal....:S:S:S

szerintem

2011. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!