Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, h fiú-lány barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, h fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Ha lehet tapasztalatokat osszatok meg velem plz.
2011. febr. 27. 21:44
1 2 3
 21/29 Ixdecske ***** válasza:
van bizony én nekem szinte cs fiú barátaim vannak:P és egyik e akar semmit tőlem
2011. márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
vanáám:)
2011. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:

Az én tapasztalataim szerint nincs. Most nagyon jóba vagyok egy sráccal, nagyon szeretem, mint barátot, de ő viszont kezd valamit érezni irántam....

És már úgy idegesít, mert mindig ez törtéik velem. nincs is igazi fiú barátom,épp ezért... :/

2011. márc. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:

Nekem mindig is csak fiuk voltak a legjobb baratok! koztuk nottem fel, veluk tudok normalisan beszelni es ugy igazan szivbol. mindig megyek veluk horgaszni,gyorsulasokra, rap koncertekre ,stb, stb.. ok pedig jonnek velem shoppingolni es segitenek donteni melyik magassarku a legcukibb :D elofordult mar olyan, h volt aki tobbet akart de a leges legjobb baratom is fiu aki a legjobb baratnombe szerelmes. 100 % baratsag ! Letezik ilyen, IGEN !!!


23/L

2011. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
szerintem nagyon ritka és a nők többsége nagyon naív ilyen téren! Ha egyedülálló a férfi és nem csúnya a lány,valamint kialakult a barátság,akkor az a nő a férfinak belsőleg is megfelel,tehát idővel többet akar. Igen,tapasztalatból mondom és azért naívak a nők,mert van 1-2 szép lány barátom és tudom,hogy melyik férfi akar tőle többet,de a lány azt mondja,hogy ááá,nem akar tőlem semmit,csak barátkozni. A nők azért hajlamosak ezt hinni,mert ők valóban így állnak legtöbbször a dologhoz és csak csatlakozni tudok egy előttem szólóhoz,hogy egy férfi számára,csak akkor létezik barátság egy szebb nővel,ha már az pofára ejtette és a dolog elcsitult,a férfi feldolgozta és elfogadta...
2011. márc. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen van.

Nekem 2 van. Abbol az egyik a volt baratnom. Rájottunk h egyutt nem mukodik, de baratkent nagyon joban vagyunk.

2011. márc. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Persze,hogy van,sőt még jobb is mint egy azonos nemű barát,mert ki tudod kérni a véleményét a másik nemmel kapcsolatban.
2011. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Szerintem sincs fiú és lány között barátság. Vagyis ez így teljesen nem igaz. Lehetnek barátok, de attól kezdve amikor mindent tudnak egymásról és teljesen megbíznak egymásban, valami mindig beindul. Nálam legalábbis így volt. Mindig szerettem volna egy olyan fiú barátot akire tényleg számíthatok és nem azért mert jó csaj vagyok. Mert a fiúk közötti barátság sokkal erősebb. Nekem mindig elkezdtek többet érezni. És az szörnyű volt mikor a párom baráti társaságával tök jól kijöttem és barátaimnak tekintettem és az egyik srác egyszer ezzel állt elő, hogy ő többet érez irántam... Szóval szerintem max haverok lehetnek, de ez messze áll a barátságtól.
2011. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Csak akkor "indul be valami", ha a másik fél erre okot ad. Ahhoz pedig a másik félnek perverznek kell lennie, olyanokkal pedig nem kell barátkozni.

Matematikai logika powa

2011. márc. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!