Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, h fiú-lány barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, h fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Ha lehet tapasztalatokat osszatok meg velem plz.
2011. febr. 27. 21:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Utolsó kettőnek igaza van! Egy idő után úgyis kialakul egyfajta vonzalom. De ezzel nincs is baj, lehet élete párja a legjobb barátja(persze csak ha különböző neműek).
2011. febr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Moszuke ***** válasza:

van.. de előtte pofára kell esni annak a félnek (ez voltam én) aki többet érez mint barátság.

majd ha már a visszautasítás túl lett élve és mind két fél semlegesen tekint a másikra akkor lehet barátkozni.

nálam ez így kezdődött és tart. bár igaz, hogy csak "msn"-en tudjuk tartani a baráti kapcsolatot, szal nemtom mennyire mondható annak,

de tény, hogy többet tud rólam a lány mint bárki más:)

23f

2011. febr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Képtelenség. Az alapján, amit írtok, nekem kész háremem volt. Ez pedig nyilvánvalóan nincs így.

Nem értem, miért kellene törvényszerűnek lennie, hogy többnek is ki kell alakulnia a barátságnál. Ennyi erőből azonos neműek között is kialakulhatna vonzalom...

Ne haragudjatok, de a saját példám alapján nagyon nem tudok egyetérteni veletek.

2011. febr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Előzőnek. Valószínű azért, mert Te nem akartál többet.

Egyébként egy érdekes írás erről: [link]

2011. febr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

23.28 jól mondja. Elképzelhető, hogy kialakul több is, de nem feltétlenül. Most ha van több munkatársam, osztálytársam, vagy ismerősöm, aki ellenkező nemű és jól el tudunk beszélgetni, megértjük egymást, akkor feltétlenül mindegyikbe bele kéne szeretnem és nekik viszont belém?

Ugyan-ugyan! :)

Persze tényleg sokszor van úgy, hogy az egyik fél beleszeret a másikba, de azért ez nem minden esetben történik meg.

2011. febr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
A barátságot ne keverjük azért a jó beszélő viszonnyal, haversággal szerintem. Mert így akkor mondhatom h több lány barátom van mint fiú, pedig fiú vagyok. De a barátság az több ezektől
2011. febr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

23:30

Beleolvastam és jól meg is lepődtem, mikor az elején azt írják, hogy a barátságot és a párkapcsolatot csak a szex különbözteti meg.

Most vagy aki ezt írta, még életében nem volt igazán szerelmes, vagy én vagyok valami mutáns, mert én már érzelmileg sem úgy viszonyulok a páromhoz, mint a barátaimhoz. Ha valamiért nem lehetne köztünk egy ideig szexuális kapcsolat, akkor is valahogy másfajta érzés kötne hozzá, mint mondjuk egy jó baráthoz.

De ez alapján a cikk alapján tényleg lehet, hogy senki más nincs ezzel így.

2011. febr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Én sem haverságról beszélek. Barátságról. Igazi barátságról. Például, egy hétig együtt sátraztam velük a Balatonon, és csak én voltam fiú (oké, külön sátorban aludtam). A legtöbbjüket 5 éve vagy még régebb óta ismerem, azalatt csak feltűnt volna, ha akár csak egy is szerelmes lenne belém. És abban is biztos vagyok, hogy én nem voltam szerelmes egyikükbe sem, mert tudom, milyen szerelmesnek lenni. Természetesen meleg sem vagyok.

Mondom mindezt 18 évesen, mondhatjátok, hogy "fiatal vagyok ehhez" (mármint, hogy megállapítsam), de szerintem nem...

2011. febr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
van, de ha sokat filózol rajta akkor nem lesz, mert nem véletlenül merült fel benned.
2011. márc. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nekem volt időszak, amikor a legjobban egy fiúval értettem meg magam, de csak barátok voltunk - abszolút nem passzoltunk másképpen, se külsőleg, se belsőleg. (Magas lány, vékony alacsony fiú) Szóval lehet.
2011. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!