Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, h fiú-lány barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, h fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Ha lehet tapasztalatokat osszatok meg velem plz.
2011. febr. 27. 21:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
56%
Engem milliószor tartottak lányok "csak barátnak" De én mindig a sunájukra hajtottam. Szal nem igen tartom elképzelhetőnek, kivéve, ha a csaj randa mint a bűn :D 24/F
2011. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

De van ám.

A legjobb barátom barátnőjével(mostmár menyasszonya) nagyon jó baártok vagyunk. Olyan nekem,mintha ha húgom lenne...és ő is mondta, hogy így érzi...

Nagyon szeretem,de csak barátként, pedig nagyon szép csaj. Szóval igen, van:)

22/F

2011. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
57%
Aki azt "tapasztalta" hogy nincs, az egyszerűen csak nem tapasztalta, hogy van. Ugyanis van. A mi baráti körünkben pasik is, nők is vannak. Nekem is van pasi barátom, a páromnak is lány barátnője (akivel én is jól megvagyok) és ez évek óta így megy.
2011. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Nekem eddig az összes fiú barátom többet akart mint barátság. De szerintem attól még van csak én még nem találtam meg.:)
2011. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
van;)
2011. febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
van:) mai napig tapasztalom:D
2011. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Ha szép a lány akkor egy idő után több is kialakul a részemről. Most is van 2 ilyen lány az életemben, csak van 2 akadály ami miatt nem akarhatok többet. De ez nem is baj, mert így szereztem 2 nagyon jó barátot, amiket nem áldoznék fel!
2011. febr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Szerintem is van. Fiú létemre van 4-5 tényleg jó lánybarátom, akikkel azóta is tartom a kapcsolatot, hogy elköltöztem.
2011. febr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Szerintem ez úgy van, ha a fiú meg a lány csak haverok, akik beszélgetnek ugyan, de nem érintenek mélyebb témákat,,,, így lehet közöttük barátság, hogy egyik se érezzen többet a másiknál.

Viszont ha tényleg legjobb barátoknak vallják magukat, úgy szerintem ez nem lehetséges szerelem vagy legalább vonzódás nélkül. Úgy igen, ha már régebben volt köztük valami. De hogy előtte se szerelem, vagy bármilyen testi kapcsolat sem volt, úgy szerintem lehetetlen igazi barátjának lenni, vonzódás nélkül.

Legalábbis én azt tartom legjobb barátomnak (jelen esetben nekem ez az illető egy lány), akivel mindent meg tudok beszélni, de semmi vonzódást nem érzek iránta, és ő sem irántam. Most oké, nálunk persze hogy nem így van, mert mindketten lányok vagyunk, de nálam ezt jelenti fiú-lány között is az igaz barátság.

Előbb-utóbb az egyik fél úgyis beleszeret a másikba, akarva akaratlanul.

De persze ez csak az én véleményem.... Elég keszekusza lett :D

2011. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Nincs! :)

Az egyik fél titokban mindig többet szeretne, csak ezt nem adja a másik tudtára, vagy éppen tagadja.

2011. febr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!