Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit nem csináltam jól? Légyszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nem csináltam jól? Légyszi help! :' (

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kezdem az elején..

Szóval kb 6 éve tekézek versenyszerűen és nemrég a tekepályán az ellenfél csapatába volt egy csaj aki nagyon szimpi volt már akkor. Később mikor ment gurítani engem kért meg, hogy vigyázzak a gyűrűire. Majd mikor végzett visszaadtam neki és tök aranyosan mosolygott meg köszöntgette meg nekem:) Majd mikor én mentem a pályára én pedig a telefonomat adtam neki hogy vigyázzon rá. És nekem nagyon nem ment a teke a csaj kitalálta hogy felvidít és egy kamutelefonálást csinált, hogy felvidítson. Akkor jót röhögtem meg vagy 10 percen keresztül bocsizott:) Azt végül elmentek haza és minden bajom volt nagyon hiányzott.. Eggyik haverunk mondta hogy szerinte bejövök neki én ennek nagyon megörültem. Majd tudtam, hogy mennek Pénteken Győrbe tekézni délelőtt és apámék is mentek csak ügye nekem suli lett volna szóval vagy 2 napig mentem telefonálgattam igazolásokért.. Végül sikerült szereznem elmentem Györbe, előtte írtam neki facén, hogy bocsi de enmtok menni direkt, hogy meglepődjön:) Majd megjött köszönt meg mondta hogy örül hogy mégis eljöttem. Majd leült egy padra apukájával a tekepályán énemg máshol ültem nem akartam odamenni nehogy azt higgye hogy nemszálok le róla. És végül ő kezdett velem beszélgetni és elvoltunk csak ügye nekem jóval előbb elkellet volna mennem haza mert úgy volt hely.. És mondtam is a csajnak, hogy a fenébe de nincs kedvem hazamenni.. És akkor elment öltözni dobott a pályán nagyon nem ment neki nagyon rossz kedve lett beszélgetett az apjával erre pedig beszólt neki valamit az apja.. a csaj elment sétálni én utána mentem kérdeztem tőle mi baj sétálgattunk beszélgettünk és mondta nekem, hogyha gondolom elmehetek velük haza majd megbeszéli apjával:) Ekkor ennek annyira örültem magamba hogy elmondani nem tudom:D ÉS akkor még ott elvoltunk d.u. 3 ig utána indultunk haza Székesfehérvárra. Kb másfél óra volt az út és a kocsiba is nagyon nagyon elvoltunk röhögtünk fényképezgettük egymást meg ilyenek:) Majd mikor majdnem hazaértünk elkezdtem szomorkodni meg minden, hogy nem akarok hazamenni ő meg végig mosolygott csak rám meg ilyenek..:) Aztán végül eljött a pillanat kiszálltam a kocsiból a csajtól elbúcsúztam 3 puszival majd mikor battyogtam el még utoljára visszanéztem integettem neki:) Utána pedig facebookon üzenetbe beszélgettünk kb egy 3-4 napig telefonon ilyen tök általános dolgokról hogy mi volt ma meg ilyesmik:) Persze azért mondtam ilyeneket h csinos vagy meg nagyon szép vagy a képei alá;) ÉS elakartam hívni talizni azt mondta el is jönne csak valami dolga volt.. Mondom nembaj majd legközelebb.. utána is beszélgettünk 1-2 napot tökjó volt és egyszer csak hiába írtam neki nem írt vissza:'( Már vagy 4-5 napja nem ír vissza pedig azóta egyszer már tuti hogy volt fent facebookon.. Én pedig írok neki, hogy mondja el mi baj vagy valami de semmi:( Pedig elvileg szombaton SMS t is írtam neki mert a közelébe voltam a városba nagy nehezen kinyomoztam a számát.. És elvileg az ő száma volt.. írtam neki h facén írjon vissza h van e kedve talizni meg ilyenek és semmi..:'( Nemtom mi van vagy mit csináltam rosszul de megőrülök ilyen még nemvolt velem, hogy komolyan csakrá gondolok az MSN-re is mindig ha bejelentkezik valaki sasolok ezerrel, hogy lehet ő az de sose:'( Szinte minden éjjel vele álmodom..:( Nemtom mi van velem de ilyen még nemvolt.. Légyszi segítsetek, hogy mit tegyek micsináljak, hogy jó legyen minden mert nekem nagyon kell ő :( :'( Köszönöm előre is.. ÉS bocs hogy ilyen hosszú lett de muszáj voltam elmondani már valakinek..


2011. febr. 27. 20:11
1 2 3 4
 1/37 Norb66 ***** válasza:
Nem kell egyből az ördögöt a falra festeni. Mivel versenyszerűen tekézik, ezért meglehet hogy olyan helyen vannak ahol nincs internet-elérés, vagy külföldön van, onnan pedig drága az sms, vagy eleve nincs is pénz a kártyáján. Ami történt az nem véletlenül történt, mert szeret téged, nem fog csak úgy elhagyni, meg van rá az oka, és ha visszaír majd kiderül hogy felesleges aggódtál :) Nyugi.
2011. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok??

Szerintem minden jól csináltál.

Remélem összejön a dolog és boldogak lesztek:)

Tényleg kívánom, hogy szép életetek legyen....

Azt nem tudom, hogy miért nem ír vissza a csaj, de te nem hibáztál...

Nem ér rá, valami problémája van, vagy nem tudom...

Ne haragudj, de tényleg bármi lehet mögötte. Nyugi és várj még egy kicsit...

2011. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Most írhatnánk olyan hülyeséget, hogy az apja valami maffiózó és megtiltotta, hogy veled legyen, vagy család problémáji vannak, rosszul bánnak vele stb.. De ez nem lesz igaz. Szóval lehet minden hülyeséget, rémisztőt írni. De inkább várj még egy hetet, ha aztán sem ír és angyon izgat, személyesen keresd fel.
2011. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

Huh, ez tényleg jó hosszúra sikerült :)

Ha jól vettem ki a sztoriból, akkor egyik napról a másikra a lányzó felszívódott, nem keres és nem is válaszol.

Tudod, lehet h egy közelben lakó fiúval jött össze. Vagy nincs meg a varázs és nem akar ámítani.

De egy jól összeszedett levelet írhatsz neki, hogy nem érted h mit rontottál el, és h nem így szeretnéd befejezni vele a kapcsolatot.

2011. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Élőszőr is tuti, hogy itthon volt mert a héten beteg volt és otthon volt.. Másodszor nem járkál külföldre tekézni. Egyébként én már csak arra tudok gondolni, hogy mondta hogy tavaly is ugyanilyen beteg volt és korházba került..:S És lehet hogy mostis otvan..:S De én akkor se értem hogyha belépett facebookra akkor mért nem írt nekem vissza..:S Már komolyan megőrülök, hogy mi van most.. Istenem de boldog lennék ha most írna hogy bocsi itvagyok csak.... nemtom.. de jó lenne.. Am sajna nemtom pontosan hol lakik és nem hiszem hogy ő tudja hogy én ennyire szeretem és lehet nem is akar kapcsolatot, mert tetszik neki mikor írok neki hogy szép vagy meg ilyenek csak valahogy nem úgy reagál vissza.. Meg amit üzikbe írok neki azokra se.. De taliznom kellene vele csakígy nemtom elhívni hogy nem ír vissza..:(

2011. febr. 27. 20:34
 6/37 A kérdező kommentje:
Nah asszem most végem lessz:( :'( Sírni fogok egész éjjel szerintem:'( Megnéztem gyakorin, hogy lehet megnézni ki törölt vagy tiltott le engem és letiltott:'( :'( Ezt nem hiszem el pedig annyira szereteeem:( Nem értem előtte még tök jól beszélünk utána pedig már nem is válaszol:( És letilt MSN-ről is:'( Én nemtudom megérteni mért tette ezeket olyan jól elvoltunk:( Most nemtom mi lesz velem:'( Így már élni sincs kedvem:( :'(
2011. febr. 27. 22:07
 7/37 anonim ***** válasza:

Hé-Hé!

Nyugi!!

Előszőr is, küld el a linket, ami alapján megnézted, hogy kitiltotta-e téged! Hányas veriziójú az MSN-ed???

Hány évesek vagytok??

Írj neki, hogy aggódsz, reméled nem kórházban van.

2011. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Oksa! Ő 16/L Én 18/F. De egyébként szerintem nem tudja hogy én valamit akarok tőle.. Am már tegnap írtam neki, hogy remélem nem kórházba van meg ilyeneket..

Itt a tiltás:

"Azt hiszem tudok segíteni. Semmiféle extra program nem kell hozzá, sőt hozzáteszem a programok amik ígérik, hogy megmutatják ki tiltott le szinte 100%-ban falsok és csak a mail címeket akarják.


Nos tehát rákattintasz jobb egérrel a partnerre-névjegykártya és mielptt meglátod a képet előtte pillanatra egy kérdőjel jelenik meg. A másik jó próba mikor gyanítod, hogy valaki tíltott ha bemész a profiljába...el fog tünni a személyes üzenete...míg a többinek látod. Ennyire egyszerű. Nem kell ide se program se másik e-mail címmel való bejelentkezés.


Mindenkinek további minden jót kívánok!:)"

Itt meg a teljes: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2011. febr. 27. 23:15
 9/37 A kérdező kommentje:
Egyébként még a partnerlista-karbantartósat is megnéztem és... :'( sír
2011. febr. 27. 23:22
 10/37 anonim ***** válasza:
Holnap majd kipróbálom, de addig ne aggódj. Én már nagyon régen keresek ilyen dolgot, ami megmutatja, hogy kitiltott. Magamat is tiltottam már ki. Ee eddig mindegyikről kiderült, hogy használhatatlan. Ha gondolod csinálj még egy MSN címet, vedd fel magad és tiltsd ki az egyik felhasználód a másikkal és nézd meg, hogy látsz-e valami különöset.
2011. febr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!