Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan viselkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan viselkedjek ezek után vele?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon megbántott szavakkal, ráadásul szándékosan, amit be is vallott,kis idő múlva rám írt msn en beszélgettünk, és bocsánatot kért. Kicsit én voltam a kiváltója, de nem érdemeltem, meg olyanokat amit mondott és durva volt, nagyon rosszul esik és fáj :( Addig elfajult, hogy azt mondta legyen vége, és nem érdemeltem meg, mert én csak beszélgetni szerettem volna vele, de ő támadásnak vette le :s Lassan 3 éve vagyunk együtt.
2011. febr. 26. 23:49
 1/10 Moszuke ***** válasza:

beszéljétek meg élőben, msn nem jó semmi komolyra.

kaphatunk részleteket amúgy?:)xd

2011. febr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
El várta azt a dolgot tőlem, hogy én ne mondjak el senkinek,dolgokat a kapcsolatunkról. Erre ő elmondta egy barátjának, azt mondta h nem mondott semmit neki, én meg mondtam neki h nem hiszem el stb stb, ehhez hasonló téma volt még, ezt a témát akkor hoztam fel, mikor haza jöttem tőlük, és beszélgettünk, mert még akartam, és ez neki úgy jött le, hogy vádaskodom, meg neki esek. És a beszélgetés vége felé, meg már kezdett durvulni, olyanokat mondott, hogy egy undorító nő személy vagyok ilyenkor, meg nem jó így a kapcsolatunk, meg hagyjuk egymást békén, levette a képem msn-ről, kitörölte a személyes üzit (azt hogy szeretlek...), és mondott még pár szép dolgot :(
2011. febr. 27. 00:05
 3/10 Moszuke ***** válasza:

tyűha..

nos.. épp ma történt hasonló velem mint veled, de csak nagyon-nagyon enyhe lefolyással a párommal és a húgommal is kontra én.


a képlet marha egyszerű, adott az áldozat: én, a hirtelen haragú, mindent a lelkére vevős, tapló paraszt.


egyik eset: adott a támadó, a húgom aki félreértett vmit és konkrétan leharapta a fejem emiatt.

ráhagytam, hozzávágtam, hogy pont ugyanolyan saját dumáját_hajtogató_ember mint anyu és nem hallgat meg engem..

aztán rá 3percre kimentem utána a konyhába és röviden tömören elmondtam, hogy félreértett valamit, ne haragudjon (igen. a semmiért kértem bocsánatot, de ezt kellett hallania akkor..)

kibékültünk.


másik eset:

adott a támadó a párom,

aki szívta a vérem kora reggel, és úgy viselkedett, hogy egy pillanatra átfutott az agyamon, hogy úristen legszívesebb elfutnék most előle, mert ha tovább hallgatom meggyűlölöm őt.


node hallgattam, fél órán át kaptam a vérszívást majd a végén kis mosoly szünet és csönd után elmondtam, hogy mit érzek. (amit férfiak sose szoktak, de én tudom, hogy ez muszáj a jó kommunikációhoz)

nehéz volt, és ügyesen kellett fogalmaznom, hogy ne vegye támadásnak!

elmondtam, hogy k*rva szarul esett a vérszívás, nem érzem teljesen jogosnak, amit ugy éreztem jogos azt elismertem, amit nem, az ellen érveltem, de csak nyugodtan, semmi támadó jelleggel.

megbeszéltük, kibékültük (össze se vesztünk igazán), szeretet van.


na tömören:

a jó kommunikáció és a nyitottság a másik véleményére az sokat segíthet.

2011. febr. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát értem :s

Tudod, nyeltem egész idő alatt amiket mondott nekem, nem bántottam meg semmivel, ha idegből mondta volna megtudnék neki könnyen bocsájtani,azért mert olyankor nincs nagyon észnél az ember, de ő ezeket szándékosan mondta :(

és annak ellenére h bocsánatot kér, olyan mintha engem hibáztatna csak, de ezt csak én képzelem így.

2011. febr. 27. 00:27
 5/10 Moszuke ***** válasza:

3év az 3év.. ne mondd, hogy nem tudjátok megbeszélni..

játsszátok el azt mintha pár tanácsadónál lennétek.

őszintén mind 2 fél elmondja az összes sérelmét, beleértve mindent.

bizalom hiány, szeretet hiány, félrelépés, szexhiány, akármi.

ha működik akkor jó poén és lesz min nevetni.. ha nem akkor meg tök mind1.. ennél rosszabb ugyse lesz:)

ű

próbáljátok meg megbeszélni.

sok kapcsolat ezért megy tönkre mert szar a kommunikáció.. csak nézz meg egy átlagos családot...

facebook/drog függő fiatalok, piás apuka, depis anyuka.

hm...:) vajon miért.. jójó ne térjünk ki az egyéb hiányosságokra, miszerint intelligencia/érzelmi intelligencia meg ilyesmi, de...:há' kommunikáció he'

2011. febr. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Eddig szinte mindent megtudtunk beszélni, ezt is megfogjuk tudni beszélni, de annyira rosszul esik, hogy ilyeneket mondott, ráadásul még dobni is akart
2011. febr. 27. 00:46
 7/10 Moszuke ***** válasza:

hát igen.. az embert néha megtudják bántani a szerettei:)

biztos van rá magyarázata.. lehet, hogy szar napja volt.. nemtom:D nem mentegetőzöm helyette:)

sok sikert

2011. febr. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
DE előtte meg nála voltam, és tök jól el voltunk, mikor meg felhoztam ezt a témát a végére így elkattant :s
2011. febr. 27. 00:51
 9/10 anonim ***** válasza:
msn, facebook, myvip...... betiltatnám az összes ilyet! Vagy legalább fizetni kellene érte hogy tényleg az használja akinek szüksége van rá..
2011. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azért használom az msn-t, meg azért beszélgetünk, hogy ha nem tudunk találkozni, akkor tudjunk ingyen beszélgetni!

:)

2011. febr. 28. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!