Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után hogy viselkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után hogy viselkedjek vele, mit tegyek? Rákérdezzek?

Figyelt kérdés

Annyi a sztori, hogy beleszerettem egy lányba. Ő viszont ezt nem viszonozza.

Ennek ellenére nem szakítottuk meg a kapcsolatot, sőt Ő továbbra is keres, találkozni szeretne és érdeklődik felőlem. (bár a fene se tudja miért)


Szóval mindezek után hogyan kéne viselkednem?


Éreztessem vele, hogy mennyire szar nekem, de akkor meg ilyen nyámnyila leszek a szemében...

Vagy tegyek úgy, mintha misem történt volna, mintha meg sem érintett volna, és így nem lesz kínos?


Valamint az oké hogy találkozni szeretne velem, örülök neki, de nem akarok a "játszópajtása" lenni, akihez jó futni, ha valami gáz van...vagy akivel jólérzi magát néha-néha, de ennyi. (én ezzel a lánnyal nem akarok barátkozni)


Szóval hogy viselkedjek vele? És az utóbbira rákérdezzek, vagy még ennél jobban elrontanék mindent?

(attól félek, hogyha rákérdezek azonnal vége mindennek, minden kapcsolatnak vele, pedig kedvelem ám nagyon...)


2010. jún. 1. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdesek. De beszéljétek meg, ha neked ez így gáz, akkor meg főleg!
2010. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ő mondta, hogy nem viszonozza? lehet, hogy csak nem mutatja ki, de azért van rokonszenved, ha találkozgatni akar. Szerintem legyél közönbös, kár itt színészkedni, lehangolással biztos nem jutsz előre, csak max leszokik rólad teljesen.
2010. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Konkrétan nem hangzott el a szájából a "sosem tudnálak szeretni, csak barátként tekintek rád" mondat, de én azért nem bízom el magam...


Mennyire jó ötlet megkérdezni azt, hogy azért kellettem-e neki erre a rövid időszakra (2 hónapja ismerjük egymást), mert jó érzés volt neki, hogy valaki legyeskedik körülötte?


Mert megfordult a fejemben, hogyha nem is direkt, de hülyét csinált belőlem azzal, hogy húzta az agyam, mert jól esett neki...

2010. jún. 1. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
A nők ilyenkor hajlmaosak azt eljátszani ha lemondasz róla, és szerzel magadnak egy barátnőt, akkor már bezzeg könyörögni akar, hogy vele legyél.
2010. jún. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!