Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérjek bocsánatot ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjek bocsánatot ezek után? Hogyan viselkedjek, ha közli velem életem szerelme, hogy utál?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek! Sürgősen segítségre lenne szükségem!

Az a helyzet, hogy nagyon sokáig jártam egy sráccal, életem szerelme, bármit megtennék érte és a szakítása eléggé megviselt. De már 4 hónapja , hogy szakított, de egyszerűen míg ő igen, én nem tudtam továbblépni, még mindig rá várok...Persze én úgy tettem mint akit már egyáltalán nem érdekel, kedves és természetes voltam vele meg minden, de aztán egy közös buliban a barátaim leitattak nagyon csúnyán én meg hát miért ne? És részegségemben sírtam egy csomó mindenkinek és beszéltem a szerelmi bánatomról... Pedig nem kellett volna... Hazafelé a szerelmem elkapott és azt mondta, hogy várjak csak legyek józan, nagyon el fog velem beszélgetni mert már elege van ebből az egészből, hogy sírok még mindig.. Meg iszonyatos fejmosást fogok kapni...Meg stb... Segítsetek kérlek....


2010. nov. 7. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom... kb. így.
2010. nov. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennyi?
2010. nov. 7. 09:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az érzéseid miatt nem kell bocsánatot kérned. ha szereted és nem tudtad elfelejteni és elmondod másoknak nem baj. jó tény hogy ezt nem részegen egy buliban kellett volna megtenned. véleményem szerint mond azt neki, hogy aznap este elragadtak az érzelmek, ahogy megláttad és nem tudtd visszafogni magad. egyébként nekem ugy tünik hogy sajnos már nem szeret téged ez a fiu:( ugyh semmiképp ne alázkodj meg előtte!
2010. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ohh nagyon szépen köszönöm...akkor ne kérjek bocsánatot?
2010. nov. 7. 10:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsánatot lehet kérni. Az nem megalázkodás. Meg ittasan mnident kibeszélsz, akkor telejsen megbízhatatlan vagy. Hisz akkor bármi mást is kipletykálhatsz. Leveled alapján kicsit ostoba vagy. Olyan bután ostoba.
2010. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok ostoba egyáltalán, csak egy betegségben szenvedek, aminek a neve: Szerelem... Hülye voltam,és más vállán sirtam ki magam meg fecsegtem ki őt is, nem szépen és valakitől szerintem megtudta és most iszonyatosan utál....Menthető még ez...mert eredetileg én vissza akartam őt szerezni , jól is haladtam, de ezzel el.asztam.Most kezdhetem előről... Vagy....ez már reménytelen??? hOGY VISSZAHÓDTSAM,,,, sajnos én is úgy érzem h szerelemből már nem szeret....
2010. nov. 7. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!