Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza akarom szerezni! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza akarom szerezni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

1 évig voltunk együtt a párommal. szakítottunk már egyszer de aztán nem bírtuk egymás nélkül így hát pár nappal később kibékültünk.. viszont van egy probléma. miközben azalatt a pár nap alatt mikor nem találkoztunk mert elvileg szakítottunk. ő találkozott egy lánnyal.. én tudtam erről és felkerestem a csajt.. és kiderült hogy mikor kibékültünk akkor is találkozgattak.. a barátom vagyis a volt barátom megtudta hogy érdeklődtem utána felkapta a vizet nagyon.. és szakítani akart. de én tettem meg. amiért találkozgatott a csajjal. de most úgy érzem hogy vissza akarom kapni. 1 hete nem vagyunk együtt. de nem bírom nélküle vissza akarom szerezni bármi áron. :S

segítsetek kérlek..


2011. febr. 26. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha kidobtad, miért akarod visszakapni?? Lettél volna okosabb, + már vígasztalódik, nem hiszem hogy ezek után kibékülne veled.. (Mondad is, hogy szakítani akart..)


Mit tegyél? Szerintem felejtsd el..:(

2011. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
döntsd már el,hogy mit akarsz lol
2011. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem kellett volna felkeresned, sőt szóba se kellett volna állnod a csajjal. 1. mert szakítottatok 2. mert ha valami bajod van azt a fiúval kell megbeszélned csak és kizárólag

erről ennyit.

azt elég furcsának tartom hogy azért akart Veled szakítani, mert Te utána jártál a dolognak. Téged még megértelek, hiba volt amit tettél, de azért ne jó jel hogy így reagált.

Nem tudom mi az alapvető probléma a kapcsolatotokkal, de szerintem nem értitek meg egymást és tele vagytok feszültséggel ,egymás iránt is.

lehet hogy jó volna picit szünetet tartani.

ne erőltesd a járást. inkább csak "barátkozzatok" egy ideig. beszéljétek meg a dolgokat. nyugodjatok le. és bocsássátok meg egymásnak a felszaporodott sérelmeiteket a marakodás helyett.

a lényeg, hogy légy vele őszinte. mondd meg neki, mennyire fontos neked ő, és szeretnéd ha változhatna jó irányba ez a kapcsolat, hogy nem akarod elveszíteni őt, és változni fogsz, nem leszel féltékenykedő.

Sok sikert!!

2011. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Norb66 ***** válasza:
Ezek után nem fog komolyan venni ha visszasírod. Tarts meg a büszkeséged és vállald a tetteid következményeit és hagyd az egészet úgy ahogy van.
2011. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!