Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hibáztam! Vissza tudom még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibáztam! Vissza tudom még szerezni?

Figyelt kérdés
4 hónapja szakítottam a párommal 2.5 évig voltunk együtt, úgy éreztem megfojt engem, nem tudott vátozni hát szakítottam vele...4 hónapig tepert utánam, hogy én vagyok az élete, ajándékokat vett, látni akart amikor csak tudott, közbe én találkoztam másokkal de végül rájöttem hogy nekem vele volt tökéletes az életem és ha vártam volna egy kicsit lehet tudott volna változni. Most neki van valaki más, most ő mondja hogy várjak rá, ha a sors úgy akarja... látom rajta hogy még megérinti hogy lát szenvedni:( Azt mondja szexre összejöhetünk mert már nem bírja. Ha lefekszem vele visszahódíthatom?
2011. aug. 26. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Simán!

Én lefeküdnék vele.

29/L

2011. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

‎. . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

2011. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megérdemled.A volt exem ugyan ezt csinálta csak napokig hetekig,csak eu 7 hónapos kapcsi volt,besokalltam elhagyatma,van másik akit szeretek ő meg most bánhatja amit tett.De hiába bánja nem jön utánnam.Na mind1 Örülök neki hogy már nem kellesz neki!!!!
2011. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.Tudod mit élhetett át??El sem bírod képzelni,tudom magamról.Szánalmas Ringy* vagy!!!
2011. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője ne feküdj le vele. Elég közönséges dolog.. Ha akarná, hogy együtt legyetek szakítana és nem csak szexelni akarna.
2011. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ringyó, nem hajlok afelé hogy lefeküdjek vele amíg van csaja, ezt meg is mondtam neki, hogy nem akarok neki bekavarni! Amúgy nem csaltam meg! Csak egy érző emberi lény vagyok, és az vesse rám az első követ aki még nem hibázott életében! Én legalább felismertem a hibámat, 10 napja még ő mondta hogy szeret és én vagyok az élete. S nekem pedig Ő!
2011. aug. 26. 15:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Helyes, ne is kavarj be, majd ő eldönti mit akar.
2011. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még mindig azt mondom hogy remélem dob téged!!Én tudom hogy,mit érzett ő abban a 4 hónapban!!!
2011. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"és ha vártam volna egy kicsit lehet tudott volna változni"


Lényeges dolgokban az emberek ritkán változnak. Persze a szerelmes ember képes évekig húzni egy kapcsolatot, hogy a másik hátha változik, de a vége többnyire úgyis az, hogy nem. Aztán vagy szakítanak, vagy beletörődnek, hogy a másik olyan amilyen.

2011. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis eszed nem fekszel le vele amíg a másik nőt nem tette ki (mármint ha komoly kapcsolatot akarsz vele).
2011. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!