Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, ha a barátnőm régi pasija, vissza szeretné őt szerezni?

Figyelt kérdés

Van egy pont, ami után józan paraszti ésszel nem lehet semmire menni. Amikor már csak az marad, hogy megvéded a barátnődet, csak az a baj, hogy nem mondhatom a volt barátjának, hogy azt is megbánod hogy megszülettél, ha nem szállsz le róla.

Mivel ebben az esetben én fogom megbánni, hogy megszülettem, és a kórházban fogják majd összerakni a megmaradt csontjaimat


A csaj egyébként 16 éves, kavart közel 1 évig egy 21 éves csávóval. Akit egyszer már én is láttam, nagyon magas, olyan 190-200cm körüli lehet, és nagyon izmos. Egy ereje tejében lévő férfi, aki nemrég betöltötte a 22. életévét.


Én szintén 16 éves vagyok mint a barátnőm, 5 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretem. Nem tudom, hogy meddig tarthatna a boldogságunk, én most úgy érzem hogy akár örökké is tarthatna. Ha nem lépett volna be a képbe a barátja 1,5 hónappal ezelőtt.

Folyamatosan zaklatja és vissza akarja hódítani, de én nem tudok ellene semmit se tenni, és lehet előbb utóbb sikerrel jár. A másik eshetőség pedig az, hogy a barátnőm hagy el, mivel nem tudom őt megvédeni


De mit tehetnék, még én is csak egy tinédzser vagyok, nem tudom felvenni a kesztyűt egy ereje tejében lévő férfivel. Akivel szerintem még a saját korosztályába tartozó férfiak többsége se tudna mit kezdeni. Mert nem egy gyenge fickóról beszélek most


Tehát hagyjam ott a csajt, vagy várjam meg amíg ő hagy el. Vagy pedig várjak a csodára? Csak az a baj, hogy csodák ritkán történnek, és nem valószínű, hogy magától megoldódik ez a probléma


2011. szept. 3. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne tegyél semmit, tipikus férfi hozzáállás, hogy azt méregeted, hogy ki verne jobban meg kit. Már nem is azért, de ez az, amit szerintem minden normális nő szánalmasnak tart bennetek, hogy azt hiszitek erővel bármit is meg lehet oldani.

Ha a barátnőd nem téged szeret, akkor te lehetsz akármekkora izomember nem fogod tudni őt visszatartani, ezt mégis hogy gondoltad??? Vagy majd a barátnődet is erővel tartod vissza?

Ne tegyél semmit, igyekezz te is jobban a barátnődnél, hogy érezze, hogy veled jár jobban és akkor biztos eszébe sem jut visszamenni a másikhoz. Különben meg biztos nem véletlen, hogy most veled van, az a csávó már egyszer vesztett... Ez az ügy a barátnődre tartozik, ha ő akarja, akkor e tudja szerelni a csávót, hiszen azzal nem tud ő se mit kezdeni, ha a barátnőd folyamatosan nemet mond. Maradj ki ebből...

2011. szept. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jelentsétek fel.
2011. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha a barátnöd "kéreti magát",meg határozatlan wele szembe,akkor elöbb utobb wissza megy hozzá..de wisszont ha "fáj a faxa" a csáwora,akkor meg légy nyugi,a tied marad..szurkolok az utobbiért!!!
2011. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy a b.nőd féltékenyé akarta tenni a csávót, ezért jött veled össze. átéltem már ezt a helyzetet, hidd el nem a legjobb.
2011. szept. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!