Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza tudom szerezni?

Figyelt kérdés

Pár hónapos kapcsolat után szakítottunk...

Nem vett elég komolyan (nem esküvőt akartam :D), ezért barátságban elváltunk, megmondtam,h nekem egy "igazi" kapcsolatra van már szükségem ennyi idősen. Ő még kicsit éretlenebb azt hiszem. De jól éreztük magunkat együtt, mind intellektuálisan, mind szexuálisan:)

Nem is ment könnyen az elszakadás... Jött még utánam, próbálkozott, néha egymásba is gabalyodtunk...

De megtudtam,h ő már másokkal is próbálkozik... SIkere is van...Jogtalanul, de mérges lettem, kiakadtam, összevesztünk...

Azóta egyszer véletlenl futottunk össze, kedves volt, barátságos, láttam,h még tetszem neki... De még dühös voltam rá,h anno nem szólt,h ő már másokkal is kavar, és még velem is találkozgat... Hűvös voltam..


DE VESZETTÜL VÁGYOM RÁ...

Barátként és férfiként is..

Próbálkozzak, vagy kutyából nem lesz szalonna?


28/N


2011. szept. 10. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:

nem

kell hajókötél?

2011. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem beszéld meg vele..hogy szeret-e még igazán,adj neki egy esélyt vagy mond meg neki hogy ha más lányokkal nem kavar akkor folytathatjátok. Ezt neked kell tudnod. Mond meg neki hogy még mindig szereted,s te még szeretnéd folytatni ezt a kapcsolatot ha ő se jár fére
2011. szept. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy hogy érzel, írj neki egy üzenetet, ha személyesen nem tudsz erről beszélni, de a legjobb lenne szerintem, ha leülnétek és őszintén beszélnél az érzéseidről. Már együtt voltatok egyszer, nem kell kertelni, csak legyél őszinte. :)
2011. szept. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De úgy félek!

Egyrészt lehet,h már van vkije...

Másrészt mi van,ha nem kellek már neki? :(

Harmadik,h hogyan vegyem fel vele a kapcsolatot, ha elméletlieg azért mert félrejárt én elküldtem a francaba.

Ha igazam volt, akkor megalázó lenne nekem pitizni...

Ha nem volt igazam, akkor meg nagyon kínos....:(


Ráadásul ő nem keresett azóta, tehát nem akar velem beszélni...

2011. szept. 12. 08:50
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet lemondott rolad mert azt hiszi hogy te mar nem szereted...vagy azert csinalja hogy igy bosszantson vagy nem is tudom..
2011. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

EGy kicsit átlátszó, de semleges kérdéssel felvettem vele a kapcsolatot, azonnal segített... Majd leveleztünk is, de 2 napra eltűnt, én békénhagytam,de ma reggel egy béna indokkal felhívott:) És a béna indok a találkozóra is okot adna...

Nem tudom, szerintetek tényleg segítséget akar, meg kihasználja,h én szívesen segítek, vagy csak hiányzom neki?

2011. szept. 15. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!