Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már nekem is párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Tudom, igen várjam ki és majd megtalál az igazi, de mikor. Lassan 19 leszek, és nagyon szükségem lenne már vkire. És mindig befuccsolok. Elegem van, nekem kell vki.

18/L


2011. febr. 26. 16:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
mert görcsösen akarod
2011. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ismét 3. vagyok. Én se ismrekedni akartam csak lehet hogy a külsödel van valami és nagyon kevés az olya fiú akinek bejön a te küldsöd.
2011. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Na, hogy értelmes választ is kapj: pont azért nincs senkid, mert görcsösen kapkodsz egy kapcsoalt után. Ezért fuccsolsz be mindig. Aki így áll hozzá, annak a stílusán, a megnyilvánulásain érezni lehet egyfajta erőltetett nyomulást. Az pedig ha valóban kapcsolatot akarsz - és nem csak megd*gatni magad - nem vezet célra.
2011. febr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen, biztos igazad van, de egyszerűen már nem tudom levakarni magamól ezt a görcsösséget. Szval ha erre tudnl adni vmi tippet...
2011. febr. 26. 16:58
 15/18 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani, hogy ez fejben dől el. Erre nincs tuti recept, hogy hogyan tudod ezt a görcsösséget eltüntetni. Egyszerűen ne gondolj vele kapcsolatban mindig erre. Amikor egy pasi a közeledbe kerül, kicsit lazíts! Ne lássa rajtad, hogy most te mindenáron pasit akarsz.
2011. febr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Sztem csak túl válogatós vagy. Biztos van 1-2 srác, akinek bejössz, csak nem veszed észre őket, mert csúnyák.
2011. febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ki a kérdést és én válaszoltam volna:O

pont ebben a cipőben járok én is...és nem értem én sem.jó elismerem,h nem a legkönnyebb személyiségem van,de nálam sokkal hárpiább és igénytelenebb csajoknak van pasijuk.

én őszintén szólva nem érzem magamon azt a görcsösséget,amiről itt írnak.ha beszélek egy sráccal,akkor próbálok jófej lenni,kedves,meg ilyenek(van,h nem jön össze,de ha bunkó vagyok,utána bocsánatot is kérek).nem nyöszörgök,h miért nincs senkim(csak az egyik legjobb bnőmnek szoktam kiönteni a szívem).

és mégsincs senki.és sztem csúnya sem vagyok,mert pont mostanában kaptam egy csomó bókot(és nem, nem anyukám mondta,h szép vagyok)

és mégsincs senki.már kezd nekem is elegem lenni...

bocsi,h nem szolgáltam konkrét tanáccsal,de már bennem is megvan az ideg így egyedül szombat este és muszáj volt kiírnom magamból.de legalább látod,h nem vagy egyedül ezzel...jupijééé:/

2011. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ne csak várd, tegyél is érte:

- Ne AKARD görcsösen, mert nem lesz. Pont azért nincs, mert ezen rágódsz, ne foglalkozz ezzel, felejtsd el, hogy nincs pasid, és akkor majd lesz.

- Változtass a nézeteiden, lehet ezzel van a gond.

- Változtass az igényeiden, lehet azért nincs, mert van egy 70 oldalas listád. Csinálj belőle 1 oldalasat, és akkor lehet több srácot észre vennél.

- Azt szokták mondani, hogy előbb magunkat kell megtanulni szeretni, magunkban kell bízni, és akkor fog ez menni a többi emberrel is.


Gondolkozz el azon, hogy mit csinálhatsz rosszul.

2011. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!