Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok szakitani de lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok szakitani de lehet meg kell tennem? :' (

Figyelt kérdés
a barátom kb már le se szar. hétfőn taliztunk utoljára és utána szerdán mondta h menjek át hozzá. én modtam h jöjjön ő mert mindig én megyek, de ő azt mondta h ő fáradt és ha nem megyek akk majd pénteken talizunk. ma hivott h menjek át de mondtam h beteg vok és én nem tudok...mondtam neki h jöjjön át ő és erre annyit volt képes mondani h nem tudja meg h este megy bulizni az 1ik haverjával. azér elég rosszul esik h már hétfő óta nem taliztunk és ma se fogunk mer nem képes átjönni pedig gyalog kn 15percre lakok tőle, de a haverjával meg simán elmegy bulizni, mikor vele am is szinte minden nap talizik. uh most már téleg nemtom h mi legyen mert én nagyon szeretem és azt mondja h ő is szeret, de én ugy érzem h a fontossági sorrendjében az uccsó helyen állok:( ja am kb fél éve vagyunk 1ütt.
2011. febr. 25. 20:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

szintén:


bármennyire is fáj, ha ezt tudatosítod magadban, kifogod bírni a szakítást...

Mert nem érdemes azután sírni, akinek mi nem vagyunk fontosak!!

A viszonzatlan szerelemnek nincs értelme!

Beszélnetek kell, komolyan egymással.

2011. febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tudom hogy most rossz de minél tovább huzzod annál rosszab lesz. Ha valaki nem mondja ki hogy vége az lesz a vége hogy egy buliban összefutsz vele amint épp másal enyeleg, akkor inkább egy rendes szakitás.
2011. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ne keresd egy ideig a barátodat. A telefont se vedd fel neki. Majd ha érzi, hogy valami gond van, akkor meglátogat. Játszd Te is azt amit ő Veled. Akkor rájön, hogy ez milyen érzés. Hidd el bejön;)
2011. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
én is ugyanígy voltam egy éve, 8 hónapig ment így,én szerelmes voltam nagyon őbelé, ő meg nem, mégis velem volt. csak bejelentette , hogy megy bulizni és ennyi, megsem kérdezte, hogy mennék-e. aztán úgy december körül megváltozott minden, ő rájött h neki más nem kell, ott vagyok én neki, és csak velem akar lenni. na most az a helyzet állt be, hogy én már januártól nem vagyok bele esve, nem vagyok szerelmes, minden megváltozott. most meg nap mint nap hallom , hogy : Szeretlek. én visszavinném az időt, hogy abba a helyzetbe legyek mint te, és az legyen az oka a szakításnak, mert nekem pl így nehezebb szakítanu, tudva hogy megbántom, annak ellenére, hogy ő velem 3x szakított, és jó párszor át is vert, csúnyán a nyáron. tehát én helyedbe most szakítanék, mert így azonn kattogok , hogy mikor szakítsak, és már nem bírom, hogy minden nap hív.
2011. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
bocs a gépelési hibákért, de csak pötyögtem
2011. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!