Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem félek szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem félek szakítani mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
nos két éves kapcsoaltban vagyok ami a 13. hónapig zökkenőmentesen történt...mostanában már csak szenvedünk egymás mellett...és én próbálok változtatni de nem megy...asszem reménytelen...de félek szakítani mert mivan ha nem szeret majd soha úgy más? majd mindenki talál bennem valami kivetnivalót és senkinek nem leszek a Nagy Ő?....vagy csak kijöttem a formából és már nem megy a csajozás...Lécci valami tanácsot!
2009. aug. 16. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok én is!:S
2009. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Miért szenvedtek egymás mellett, mi a baj? Elhidegültetek vagy sok a veszekedés? Szerintem azt kell tisztáznod magadban hogy szereted-e még a barátnődet vagy sem. Ha inkább csak kényelmességből, megszokásból vagy vele akkor erőt kellene venned magadon és lezárni a dolgot, mert ez nem fair vele szemben sem! Attól ne tarts hogy többet nem fogsz kelleni senkinek, biztos találsz majd olyat akivel igazán összeilletek.
2009. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hm...ez normális, én pl nem tudok szakítani, de ha nem emgy azt nem kell erőltetni és akkor nála sem okés vmi, hidd el! és azt soha nem tudhatod, hogy találsz-e olyan mebert aki tud ugy szeretni ahogy te szeretnéd....
2009. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
fiú vagy vagy lány? am ha egy cipőben evezünk nézd it a válaszoakt hátha értékes infót kapsz:D/kapunk:D
2009. aug. 16. 22:52
 5/15 A kérdező kommentje:
ez am az elsőnek szólt:D de köszönöm az válaszokat tanácsokat:D...nos...el is hidegültünk picit...de inkább a veszekedésekkel van a bajom...állandóan...és mindenen fel kapja a vizet...félek hogy elege van belőlem de valamiért ő se enged el engem...
2009. aug. 16. 23:00
 6/15 anonim ***** válasza:
Te jó ég, hogy tudod ilyen régóta húzni a dolgot? Hát én a helyedben összeszedném magam és a lány elé állnék. Őt sem csaphatod be azzal hogy minden oké. Sok sikert.
2009. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
azt hiszem igazad van...vége kell hogy legyen...de egyszerűen papucs vagyok....nem bírom..annyi szép dolog történt köztünk...basszus....írjatok még :D kell a segítség:Djah igen még egy probléma én alapjáraton nagyon optimista és jókedvű srác vagyok..ő meg mostanában full antiszoc...nem bírom...belepusztulok a pesszimizmusába...
2009. aug. 16. 23:21
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tedd a szíved a kezedre,és gondolkozz el,hogy szereted e még? Ha nem,akkor inkább szakíts vele,és ne szenvedjetek tovább. Ha szereted,akkor pedig ülj le vele beszélgetni,hátha rájöttök,miért van a veszekedés,miért ideges ennyit a barátnőd. Ha mindenen felkapja hamar a vizet,ne agresszióval válaszolj rá,hanem legyél vele nyugodt,így nem lesz nagyobb veszekedés.(Tudom,hogy nehéz,de hidd el meglesz az eredménye!) Elhidegültetek kicsit. Ha sokat veszekedtek,akkor ezen ne csodálkozz. Ennyi időt együttlenni egy emberrel azért már szép dolog. Ha úgy döntötök,hogy együtt maradtok,akkor próbáljátok kicsit feléleszteni a kapcsolatot. Sok sikert kívánok!
2009. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Amikor először olvastam, titkon reménykedtem, hogy az én barátom vagy, és ő írta :$


hasonló cipőben járok veled, szintén kb. két éve vagyunk együtt

az utóbbi hónapokban mi is csak veszekszünk, minden apró butaságon – nem mondom, nekem is közöm van minden vita kirobbanásához, nemcsak az ő hibája

ő engem nagyon szeret, írtó romantikus alkat, mindent megtenne, de… valahogy mégsem jó ez az egész így

nem működik már úgy, fiatalok vagyunk még, biztosan lehetne még ezer másik barátom, szakítani azonban én sem merek

néha nincs semmi gond, minden rendben van, ellenben máskor már az is megőrjít, ahogy eszik, vagy levegőt vesz (!)

nem tudok rá felnézni, minden téren felette érzem magam

Az elején próbáltam változtatni, sokat beszélgettünk ilyenekről, hogy mit hogyan kéne, de semmi változás

szakítani viszont egyszerűen nem merek vele, mert tudom mi lenne a vége --> visszasírná magát, mint azt már egyszer megtette

már komolyan nem akarok többet visszakerülni hozzá

próbálok elhidegülni tőle, közömbös lenni, hátha ő is úgy érzi majd előbb-utóbb, mint én, hogy valami már nem oké

szerintem butaság attól félni, h „lejárt felettünk az idő” – ilyen csak akkor lehet, ha az ember azt is akarja, hogy így legyen

én hiszek benne, h még másnak is leszek egyszer Nagy Ő, nemcsak neki

sok sikert :)

2009. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nos ewz igen érdekes:D tudod én egy másik (hasonló) kérdéshez írtam válaszként hogy azt hiszem hogy a barátod vagyok:D de remélem nem:D mint most te:D......bár az elmondattakból...mmint amit elmondtál én még mindig nem zártam ki a lehetőséget :DXD
2009. aug. 17. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!