Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok szakitani de lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok szakitani de lehet meg kell tennem? :' (

Figyelt kérdés
a barátom kb már le se szar. hétfőn taliztunk utoljára és utána szerdán mondta h menjek át hozzá. én modtam h jöjjön ő mert mindig én megyek, de ő azt mondta h ő fáradt és ha nem megyek akk majd pénteken talizunk. ma hivott h menjek át de mondtam h beteg vok és én nem tudok...mondtam neki h jöjjön át ő és erre annyit volt képes mondani h nem tudja meg h este megy bulizni az 1ik haverjával. azér elég rosszul esik h már hétfő óta nem taliztunk és ma se fogunk mer nem képes átjönni pedig gyalog kn 15percre lakok tőle, de a haverjával meg simán elmegy bulizni, mikor vele am is szinte minden nap talizik. uh most már téleg nemtom h mi legyen mert én nagyon szeretem és azt mondja h ő is szeret, de én ugy érzem h a fontossági sorrendjében az uccsó helyen állok:( ja am kb fél éve vagyunk 1ütt.
2011. febr. 25. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem első sorban ezt vele kéne megbeszélned. ha önmagától nem esik le neki h megbánt téged, akkor neked kell rávezetned.
2011. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg vele megbeszélni, de ha nem javul a helyzet, akkor szerintem szakítanod kéne vele, mert így csak te szenvedsz, ő meg éli az életét...
2011. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
már mondtam neki h megbántott de azt mondta h ezvan és nemtud vele mit kezdeni...:S
2011. febr. 25. 20:12
 4/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ezt vele kell megbeszélned. Ez bizony így nem jó, ha alig találkoztok. Ülj le vele, és mondd meg neki, hogy te ennél kicsit többre vágysz. Ha nem érti meg, és továbbra is ilyen lesz, akkor pedig hát... fontos hogy a szívedre hallgass. Remélem jól döntesz majd :)

2011. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
de nem tudom mi lenne a helyes döntés. én nagyon szerelmes vagyok belé és ha szakitanánk azt nem birnám ki:( de ezt se birom:S
2011. febr. 25. 20:15
 6/15 anonim ***** válasza:

Miért zavar téged, ha te mész át hozzá? 15 perc nem a világ.

Ő 2szer is hívott téged -szedán és ma-, te mondtad le mind2t. Erre ő találkozik a barátjával. Mi van ebben furcsa?

Ha szereted, akkor próbálj felnőni a kapcsolathoz. Fogadd el, hogy a barátaival is akar programot csinálni, nemcsak veled. Te is csinálj a barátnőiddel programot.

2011. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
az előbbieknek igazuk van, csak annyit szeretnék még hozzátenni, hogy amiket leírtál rólatok, így ebben a formában nagyon gáz a fiúra nézve. Kívülállóként ítélve nem tűnik szerelmesnek. biztosan szeret Téged, de az nem mindegy hogy pontosan hogyan...
2011. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ahogy már mondtam, a szívedre hallgass. Gondolj bele, és tedd fel magadnak a kérdést: Van értelme így együttlenni? Így, hogy alig találkoztok? Van valami értelme így a kapcsolatnak. És ha nem képes változni, akkor bizony nem vagy túl jó helyzetben. Akkor neked még fontos Ő, de neki már Te nem vagy az. Persze én ezt nem tudatom, nem ismerlek titeket, de az írás alapján ezt vettem le.
2011. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
én ma azért nem megyek át mert lázas vagyok...és amugy meg mindig én megyek át hozzá..ő már hetek óta nem is volt nálam
2011. febr. 25. 20:18
 10/15 anonim ***** válasza:

előző előttitől:


te jó ég, Te beteg vagy és még csak meg sem látogat??

jaj Kedveském, egy szerelmes ember minden idejét a másikkal akarja tölteni!!

2011. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!