Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem félek szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem félek szakítani mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
nos két éves kapcsoaltban vagyok ami a 13. hónapig zökkenőmentesen történt...mostanában már csak szenvedünk egymás mellett...és én próbálok változtatni de nem megy...asszem reménytelen...de félek szakítani mert mivan ha nem szeret majd soha úgy más? majd mindenki talál bennem valami kivetnivalót és senkinek nem leszek a Nagy Ő?....vagy csak kijöttem a formából és már nem megy a csajozás...Lécci valami tanácsot!
2009. aug. 16. 22:47
1 2
 11/15 anonim válasza:

olvastam egy olyat, ahol egy srác írta, h reméli, nem ő a lány barátja :D , azt viszont nem én írtam

szerintem nem te vagy

ő valahogy nem érzi azt h nagy gond lenne

csak én

2009. aug. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
mégegyhopp:D tudod neki én se mutatom ki hogy nagy gond lenne:D és jah vaslzeg én írtam azt a váalszt:D megkérdezhetem csak annyit hogy milyen betűvel kezdődik a keresztneved?:D félreértések elkerülése végett:D
2009. aug. 17. 18:55
 13/15 anonim válasza:
O betűvel ...
2009. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
huhh...ezt megúsztam:D akkor csak hasonl cipőben evezünk:D:D bocs a kérdést:D csak furdalta az oldalam:D és te nem gondolkoztál rajta hogy lépsz? vagy teszel valamit?
2009. aug. 17. 19:03
 15/15 anonim válasza:

nem borzolom tovább a többiek ideigeit (akik még esetleg olvassák)

küldtem privát emailt :)

2009. aug. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!