Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szédítsem el?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akihez nagyon vonzódom, csak az a baj, hogy 35éves. Szerintetek mit csináljak, hogy tetszem neki? Mire "buknak" a 30as pasik? Egyébként az illetővel egész jó a viszonyunk, sokat viccelődünk, jól megértjük egymást. Köszi a válaszokat! L/18
2011. febr. 23. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
egy jobb horoggal.
2011. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
A 30as pasik a 30as csajokra "buknak".
2011. febr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
22:31: na persze. :D maximum a normálisak érdeklődnek a korosztályukban lévő nők iránt, sajnos sokan meg az ilyen fiatal kis csitriket hajtják, hátha attól ők is fiatalabbak lesznek...
2011. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Ültesd be a hintába,aztán pörgessed.
2011. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha lehet akkor ne fürgyé' le.
2011. febr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem sehogy ,nem a te korosztályod :D
2011. febr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
hát nálunk van melóba egy 32 éves ember, akiről simán el tudom hinni, hogy kúrogat ilyen kis tiniket. valahogy olyan a járása, meg a kinézete, nemtom:D
2011. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
HA a fiatal pasikat nem érted meg akkor a ő neked egy nagy falat!Én tudom,mindig elterveztem hogyan fogok vele játszadozni,széditeni,de ha együtt voltunk teljesen nem tudtam ugy viselkedni,inkább ő szédített el engem.És na bumm megadtam magam és több nem is kellett belőlem.Ez egy jó tapasztalat volt na és persze és egy iszonyatos jó szex.HA szenvedni akarsz akkor menj bele,de mindig légy önmagad nem mutass mást csak ami te vagy!
2011. febr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!