Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megszerezni vagy megtartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszerezni vagy megtartani könnyebb?

Figyelt kérdés

Nyilván nem véletlen a "Párkapcsolatok" részbe került. Hogy érthető legyen miről van szó.


Szerintem megszerezni nehezebb.


2011. febr. 23. 14:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Először megszerezni, utána megtartani nehéz.

Megszerzésnél(ha fogalmazhatunk így, mivel nem egy tárgyról van szó) le kell őt nyűgözni, és el kell csábítani is. Ott tévedés van, hogy annyi a pasi dolga, hogy odamegy egy nőhöz és már meg is szerezte. Ott a nőnek is van tennivalója.Felkelteni a férfi figyelmét.

Utána megtartani a pasit. Mert azt sem könnyű. Elviselni a hibáit, a nyűgjeit, a problémáit, stb.

Így nehéz megszerezni is és megtartani is.

2011. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 MolotovPunk ***** válasza:

Sokkal nehezebb megtartani,ezt mondom magamról is.

A leghosszabb kapcsim eddig fél év volt.

Sok kapcsolat el laposodik egy idő után,unalmas lesz.

Sokan nem is akarnak utána már küzdeni igazán érte.

Nagyon nehéz kompromisszumot kötni egyébként.

Számomra a megtartás nagyon nehéz dolog.


23/F

2011. febr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 15:28


Kedves kérdező!

Azért, mert lány vagyok, van fogalmam arról, hogyan működik egy kapcsolat. Ráadásul az ismeretségi köröm nagy részét fiúk teszik ki, arról nem beszélve, hogy középiskolai tanulmányaimat egy fiú iskolában végeztem el. Így van némi rálátásom arra, hogy a másik nem hogyan bonyolítja szerelmi ügyeit.

2011. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!