Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megszerezni vagy megtartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszerezni vagy megtartani könnyebb?

Figyelt kérdés

Nyilván nem véletlen a "Párkapcsolatok" részbe került. Hogy érthető legyen miről van szó.


Szerintem megszerezni nehezebb.


2011. febr. 23. 14:55
1 2 3
 11/23 Norb66 ***** válasza:
Pff, még szép hogy megtartani nehéz. Majd meglátod ne aggódj. Nem kell hozzá sok tapasztalat vagy ész hogy rájöjj. Ja és csak a kedvedért: 17/F
2011. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Volt már barátnőd?

Most van?

Majd egyszer rájössz, hogy nem egyszerű megtartani. Az ilyen hozzáállásból vannak a válások, hogy úgyis toleránsabbak vagyunk... Egy idő után kiborul a bili. Egy kapcsolatban folyton küzdeni kell, folyton építeni azt, és folyton dolgozni azon, hogy jó és érdekes tudjon maradni. Ez nem könnyű. Megszerezni gyorsan megy: nem azt mondom, hogy könnyű, mert tényleg nem mindenkit tudunk megszerezni.

Kívánom neked, hogy könnyű legyen megtartani azt akit szeretsz.

2011. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

én a megszerzés fogalmát is "darabokra szedném".könnyen egybemosódhat sokaknál a megszerzési és a megtartási stádium.Pl randira hív a fiú egy lányt az nem utasítja el gondolván ad egy esélyt.eltelik közben vagy 6-7randevú és a lány még mindig vacilál magában beadja e a derekát,végül a 9.randin közli nem oké a dolog.

a srác azt hiszi hogy az 1.randin megszerezte csak nem tudott újítani és a 9.en elvesztette.A lány viszont lehet úgy nyilatkozik hogy igazándiból nem is voltak még teljesen együtt...

2011. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

"mégis többet tudok mint te lehetsz miattam egyetemista is :))"


Te vagy a 15/f?


Biztos sokat tudhatsz, de ne hangoztasd. :D



Témához vissza: lenyűgözni, hát OMG!

Nem vagyok én cirkusz, a párom meg nem a közönség.


Továbbra is tartom a megszerezni nehezebb véleményemet.

2011. febr. 23. 15:19
 15/23 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:19


Így van, erről van szó!

A randizás, meg a kavarás nem számít bele az együttlétbe. Ez a megszerzéshez tartozik még. Kár, hogy sokan összekeverik.

2011. febr. 23. 15:21
 16/23 anonim ***** válasza:

Bizton állíthatom, hogy megtartani sokkal nehezebb valakit, mint úgymond megszerezni.

20/L

2011. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

20/L!


Tettél te valaha is valamit azért, hogy megszerezz egy fiút?

Lópikulát nem kell csinálnotok, ha tetszik a közeledő fiú. Max csak szépen mosolyogni, így érthető is, hogy miért azt válaszolja az összes nő, hogy megtartani.

2011. febr. 23. 15:28
 18/23 anonim ***** válasza:
Ha megszerezni is ilyen nehéz, el nem merem képzelni, hogy milyen k.rva nehéz lesz megtartani. Mondom én. Több hosszabb kapcsolat után.
2011. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Megtartani nehezebb ez biztos!!!!!! 21
2011. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Sokkal nehezebb megszerezni. Igen, én is nő vagyok, és a mai világban közel sem csak a pasik kezdeményeznek, így igen, egy nő is elég sokat tud tenni azért, hogy megszerezzen valakit. Én elég sok srácnál kezdeményeztem már, és az esetek kb 90%ban eredményesen.

Ha valakivel sokáig együtt vagy, akkor idővel meglátod sorra a gondosan takargatott hibáit, titkait, minden a felszínre kerül és teljesen "meztelenül" önnön maga áll előtted, és te is előtte. És ekkor jön az újabb döntés, hogy így is megfelel-e, és ez elég gyakran nem. Arról nem is beszélve, hogy stresszes időszakban a párodban minden zavarni kezdhet. Ami eleinte aranyosnak tűnt idegesíthet és kiboríthat.

Egy kapcsolathoz nagyon sok tolerancia és kompromisszumkészség kell. Csábításhoz elég egy jó duma, lehengerlő gesztusok... röviden díszruha, amiben eleinte mutatkozol =)

2011. febr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!