Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megszerezni vagy megtartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszerezni vagy megtartani könnyebb?

Figyelt kérdés

Nyilván nem véletlen a "Párkapcsolatok" részbe került. Hogy érthető legyen miről van szó.


Szerintem megszerezni nehezebb.


2011. febr. 23. 14:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
tévedsz mert megtartani. 15/f
2011. febr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
szerintem is megtartani.
2011. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy tévedek? Ez nem tény, hanem vélemény kérdése.


A 15 éves koroddal meg aztán tapasztalt lehetsz. :D

2011. febr. 23. 15:01
 4/23 anonim ***** válasza:
Megtartani sokkal de sokkal nehezebb.
2011. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
megszerzésnél valamelyest le kell nyűgözni,megtartáshoz elég nem hibázni
2011. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Tényleg megtartani nehezebb, mert sokkal több apró probléma kerül elő, rossz szokások, viták, véleményütközés....
2011. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Megtartani sokkal nehezebb!!!

Mondom ezt 44 éves nőként.

2011. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem értem mire fel ez a sok megtartani-párti.

Megszerzésnél csak egyszer "hibázhatsz". Ha már együtt vagytok toleránsabbak vagytok egymással és elég, ha vigyázol és elkerülöd a felesleges konfliktusokat.


Mondjuk egy nő szájából furcsán hangzanak, hogy megszerezni nehezebb, hiszen ők semmit nem tesznek érte.

2011. febr. 23. 15:09
 9/23 anonim ***** válasza:

Valóban elég nem hibázni, de mindenki hibázik. Ezen kívül folyamatosan le kell nyűgözni, tehát nem csak megszerzésnél. Egy idő után elfárad az ember, ha nem magát adja. Színészkedni sokkal könnyebb.

Éppen ezért megtartani nehezebb valakit, mert önmagad kell, hogy légy, és még így is jónak kell lenned. Bár megszerezni sem könnyű, tény és való.

2011. febr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
mégis többet tudok mint te lehetsz miattam egyetemista is :))
2011. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!