Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok az, aki bírja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok az, aki bírja a bunkókat? =D

Figyelt kérdés
Nem a szemeteket, hanem a bunkókat... Nagy különbség. Sőt, nekem be is jönnek a bunkók. :D ja, meg a bunkó alatt nem. Is a taplót értem, nem a perverz 68 éves targonca kezelő bácsikákat.
2011. febr. 22. 20:59
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

én sejtem hogy milyen bukokra érted...

akik kicsit nagyképűek,de igazából tudod h a felét nem komolyan gondolja

akik pl visszabeszélnek a tanároknak... :D jó a dumájuk(szócsatában nyerők)és egyedi dumákkal is rendelkeznek...néha meg tulzásba viszik a vicceket meg a visekledésüket,de ez szórakoztató :D

ilyenre gondoltál?

mert énis az ilyenekre bukok :D

2011. febr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

ÖRúlök, hogy van még bunkó ember a föld kerekén :D


igen, egyébként arra gondolok kb. Meg azok a híres Dr.House tipusok.:)

2011. febr. 26. 12:24
 33/37 anonim ***** válasza:
Amúgy az indiszkrét szó jelentésével tisztában vagy?:)
2011. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Hát ilyesmi vagyok én is... maximálisan őszinte, nem félek kimondani amit gondolok, sokszor ironikusan oltok le embereket. De azzal akit igazán szeretek sosem viselkedek így...
2011. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

hát az összes volt nőm úgy kezdte,h te mekkora bunkó kecseg vagy...

és mégis felszopták.

azt becsülöm benned,h te őszinte vagy magadhoz.

24/ff

2011. febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

13:03 ja, szerintem igen. Csak fogalmazni nem tudok, meg leirni amit gondolok, néha... Ezért használok néha olyan szavakat is ami nem pontosan azt fedi, csak vmi köze is van hozzá...:)



egyébként köszönöm az eddigi válaszokat.:D

2011. febr. 26. 14:37
 37/37 A kérdező kommentje:
Amúgy leírtak alapján tényleg sokatok tűnik jófejnek...:)
2011. febr. 26. 14:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!