Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok az, aki bírja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok az, aki bírja a bunkókat? =D

Figyelt kérdés
Nem a szemeteket, hanem a bunkókat... Nagy különbség. Sőt, nekem be is jönnek a bunkók. :D ja, meg a bunkó alatt nem. Is a taplót értem, nem a perverz 68 éves targonca kezelő bácsikákat.
2011. febr. 22. 20:59
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Csak te.
2011. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
7 Milliárd ember közül biztos. ^^
2011. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
77%

magyarázd már meg hogy bunkó meg szemét között mi a különbség?

különben gratulálok az ízlésedhez :D

2011. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Wooow, azért ennyire nem hittemh ķülönc vagyok.:p de nem a tapló izékre gondolok, hanem amikor valaki max annyira kegyetlenul öszinte, h mindent ki mond, es vmennyire még vicces is.:)
2011. febr. 22. 21:05
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Na velem is ez a probléma,hogy őszintén mindent kimondok és sokan is utálnak... :)
2011. febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
te képzavarban vagy.Az őszinteség nem egyenlő a bunkóssággal.Magyarázd már el,hogy ki a bunkó neked..
2011. febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gratulációt!!! :)

hat az a kulonseg, h aki szemet az egy rohad allat, aki bunko az csak egy kicsit. Vagyis, a szemet az nem azert szemet mert bunko hanem azert mert egy hulye humortalan depis s.ggfej. A bunko nem feltetlen.

de jol kifejtettem.... Hat magyarazni sohase tudtam.:D

2011. febr. 22. 21:08
 8/37 anonim ***** válasza:
26%

Én ilyen vagyok.

Évtizedek óta 2 ember van a környezetemben, akinek ez bejön, pedig mászkáltam az országban elég sokat.

Szóval ritka állatfajta vagy te is...

2011. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Roppant intelligens lehetsz!
2011. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Az oszintet ugy ertem,h annyira oszinte h kicsit indiszkret... Vagyis nem korrektul oszinte. Na jo, en meg hulye vagyok. Igazatok van. Csak az a jo, amikor vki lehet h az elejen tok bunko, de aztan nem utana csak szimplan meg marad enyhen bunko stilussal, a tobbbiekkel meg lehet nyugodtan taplo... Nemtom a bunko emberek kihivast jelentenek, h vmennyire meg lehet-e oket puhitani.:D
2011. febr. 22. 21:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!