Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok az, aki bírja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok az, aki bírja a bunkókat? =D

Figyelt kérdés
Nem a szemeteket, hanem a bunkókat... Nagy különbség. Sőt, nekem be is jönnek a bunkók. :D ja, meg a bunkó alatt nem. Is a taplót értem, nem a perverz 68 éves targonca kezelő bácsikákat.
2011. febr. 22. 20:59
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Roppant intelligens ritka allatfaj...ja, lehet. Bar annyira nem tartom magam unintelligensnek.:)
2011. febr. 22. 21:12
 12/37 anonim ***** válasza:
Okos lehetsz, ez szent.
2011. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Izlesileg lehet h hulye vagyok, de altalanosan nem. -Annyira.
2011. febr. 22. 21:15
 14/37 anonim ***** válasza:
89%
Remélem, tisztában vagy az irónia fogalmával! ;)
2011. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Hogyne.:)
2011. febr. 22. 21:19
 16/37 anonim ***** válasza:
93%

Bunkó, azaz tuskó, más néven faragatlan. A lényeg, hogy fából van, ha megsimogatod, akkor is érzéketlen marad és csak szálka megy a kezedbe. Lehet rajta különböző dolgokat aprítani, vagy épp olyan, mint egy baseball ütő, jó esetben ért valamit a sportokhoz, rossz esetben csak tömegverekedésekben hasznos. Na ilyen egy bunkó.


A szemét, vagy hulladék már egy fokkal rosszabb, az szennyezi a környezetét, természetéből fakadóan károkat okoz, aki kapcsolatba kerül vele, azt megmérgezi, beteggé teszi. Tárolása speciálisan erre kiképzett, rácsos oldalú egységekben célszerű.


A tapló egy kicsit megint más, egy élősködő fajta, mely szép lassan készíti ki a gazdaszervezetet. Gyakran megtalálható a tuskók környezetében.


Te a bunkókat szereted. Lelked rajta. Talán azért, mert erdőben nőttél fel, nem tudom. Aki bunkót hord magával, azt általában ősembernek nevezzük. Ha valakit az utcán baseball ütővel látunk, arról nem feltételezzük, hogy többdiplomás agysebész, vagy professzor lenne. Barátai minősítik magát az embert is, így ne csodálkozz, ha téged se tartanak majd sokkal többre.

2011. febr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
76%
Én értem mit szeretne a kérdező kifejezni, és nem, nincs egyedül vele. Valahol minden nőnek bejön ez a fajta.
2011. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
76%
nem vagy egyedül,nyugi ;) amúgy engem is azért szoktak lebunkózni,mert túl őszinte vagyok..más egyebek mellett is.de én szeretek bunkó lenni:) és ha van srác,aki másokkal bunkó,velem nem.az engem miért zavarna? 20/l
2011. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
53%
Igazából minden csaj a bunkókat szereti, az csak mese, hogy kedves, aranyos srácot keresnek :P
2011. febr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
hát velem legyen kedves-aranyos,de nem zavar ha mással nem az.. :D
2011. febr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!