Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy "haverom" bejött nekem,ő is bejött nekem.Azt hittem h lehet köztünk valami,mármint h járhatunk vagy ilyesmi.De mondta h nem akarja lekötni magát,és tudja h én nem vagyok olyan h csak szex,semmi több.Mondtam neki h jól tudja.Aztán eljött hozzám,h nálam alszik,de csak dvdzünk meg hülyülünk.Hát nem csak annyi volt,hanem lefeküdtem vele...azt hittem h tudom majd irányítani a dolgokat,hogy nem leszek belé szerelmes,megmarad ez csak barátságnak.De ma mondta h megint jóban van az exével.Róla annyit kell tudni,hogy 1x volt szerelmes...és pont ebbe a csajba...és még mindig szerelmes belé,és azt mondta h szerinte kölcsönös a dolog,de a csaj mindig megbántja.Mikor ezt mondta akkor tudatosult bennem h beleszerettem,csak nem mertem bevallani még magamnak se :S És most nem tudom h elhívjam-e még utoljára magamhoz hogy együtt lehessek vele utoljára ( mert eldöntöttem h vasárnaptól nem fogom keresni). Tudom hogy rosszabb lesz utána,de legalább utolsó emlékem szép legyen róla :S És nem is biztos h összejön az exével...vagy szerintetek össze fognak jönni,és csak áltatom magam h nem? :$$

18/L


2011. febr. 22. 01:19
 1/5 Tömés ***** válasza:
Ha ő a nagy szerelme biztos össze fog jönni... Lehet rosszabb lesz neked utána, hogy még megkaptad megint, de lehet nem, te tudod.:)
2011. febr. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az a legrosszabb h egyik felem azt akarja h ne jöjjenek össze mert azt akarom h velem legyen,a másik viszont azt mondja h ha velem boldog lesz akkor legyen vele =/ mert szeretem és azt akarom h neki a legjobb legyen...és ha neki úgy a legjobb h nem találkozik velem akkor legyen az exével...mert azt akarom h még utoljára áthívom és utána nem keresem,nem beszélek vele,nem fog látni,és nem fog hallani rólam semmit =((
2011. febr. 22. 01:43
 3/5 Qirq ***** válasza:

Tipikus tinédzser helyzet. A helyedben nem aggódnék. Fizikailag vonzódtok egymáshoz,oké. A srác azt mondja abba a lányba szerelmes annak ellenére hogy az mindig átbassza őt. Hm... akkor valami mégis tud a kiscsaj. Lefeküdt Veled és mégis odahúz a farka? Nem akarok genya lenni de akkor nem fogtad meg nagyon(még ha azt is hiszed hogy jó voltál).

Szerintem ne kombinálj. Te már kimutattad amit nem kellett volna,ergó feldobtad a labdát,most hagyd őt reagálni. A téma hosszasabb beszélgetést igényel,ennyivel nem lehet lezárni mert kevés az infó.

2011. febr. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Qirq ***** válasza:

Amit most írtál csak amolyan elkeseredett írás,de te sem gondolod komolyan... :D Vagy lehet hogy igen de hidd el nehezebb nem találkozni vele mint hinnéd.

Szerintem nem hívd át még egy menetre mert ezzel a Te értéked csökken az Ő szemében! Ez nem vicc. Ha bármikor megkaphat akkor meg is fog és ezt ki fogja használni.

Ám pasiként vallom: ha az első sexel nem fogtad meg akkor nem is fogod,vagy nagyon kell teljesítened,de ez már nem a szerelemről szól...

2011. febr. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagy csajozóról van szó...ezzel a csajjal 4 éve volt,és csak belé volt szerelmes...és ha még most i így gondolja akkor abban lehet valami.Nem gondolom magamról hogy szexistennő vagyok,mert nálam tapasztaltabb csajokkal is volt,mégis mindig visszajött hozzám...Hát remélem h igazad van és csak testileg vonzódom hozzá,mert akkor hamar túljutok rajta... de ha nem akkor sokáig fogom miatta szenvedni :S És nem is hibáztatom őt,mert megmondta h nem akar kapcsolatot,mert nem akarja h feszélyezzék meg ilyenek,és én ebbe bele is mentem.Ha mondod h milyen infó kellene még akkor leírom :)
2011. febr. 22. 01:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!