Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok cikinek?

Figyelt kérdés

lányok..

szóval, nem olyan gázosan de van pár pattanásom, néha szinte egy se, néha meg akad pár, az arcomon... Alapból nem vészes, viszont a nyakamon mostanában állandóan. próbáltam jó drága szereket, természetes úton is, de olyan nagy javulást még nem értem el.

Mennyire tartjátok gázosnak az ilyet? undorító?

18 / F


2011. febr. 21. 17:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Minden nap eszem gyümölcsöt és nem eszek egészségtelen kajákat. Meki csipsz csoki szóba se jöhet...

Még belső tisztitó teát is iszom minden nap.

2011. febr. 25. 19:35
 12/15 anonim ***** válasza:

én lány vagyok,és nagyon pattanasos voltam..ugy 14 éves koromig...

aztán rájöttem,h elegem van a mindenfele ,,csodaszerekből,, és ugy döntöttem,ezutan csak tisztavizzel mosakszom..és kis idő utan alig voltak mar pattanasaim....

de az is lehet,h azert mert kinőttem-kitudja,mindenesetre kiprobalhatod:)

mostanában is előfordul,h van rajtam pár patti,de épphogy előfordul-viszon eleg mitesszeres fajta vagyok-:most elkezdtem hasznalni a nivea visage young arctisztito zselet(igazlanyos,de kiprobalhatod:D)

hat eddig bevalt..de meg csak 3 napja hasznalom, kitudja mi lesz...

amugy meg nem undorito,ha amugymeg tisztalkodsz rendesen:D

2011. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Én csak attól tartok, hogy sokan pl. összekeverik azzal, hogy nem tisztálkodom vagy ilyenek. Félek, hogy megkapom az első olyan beszólást, hogy menjéémááá kozmetikushoz.

Bazze, szerintem nincs még egy olyan ember, aki annyit foglalkozik a bőrével, mint én.

Még 1: ha megláttok egy pattanásos srácot (most ne arra gondoljatok, hogy van 1 tühegyni az arcán, szóval azért több) mi a véleményétek? lehet még "jópasi"?

2011. febr. 25. 21:07
 14/15 anonim ***** válasza:

attól még lehetsz jo pasi,ha mondjuk szép a szemed:D amugy nem csak akkor.

ez a kisugarzasodtol is függ: pl,ha kimutatod,vagy eszreveszik rajtad,h kisebbrebdünek erzed magad a pattanasaid miatt,akk az nem vmi vonzo. ne törüdj vele..... nekem is avn egy osztalytarsam,aki pattis,nem az a ,,fu ez a leghelyesebb pasi,,,hanem atlagos. de megis tapadnak ra a csajok. azert mert kedves és egyben macsos is xD

lehet,h őt is zavarja a sok pattanas,de ugy latni,h figyelembe se veszi,nem szorong miatta,ezert senkinek fel sem tunik.... és nem okoz gondot neki a csajozasban. ja és még az is jopont,h ha egy fiunal eszrevesszük,h jo illatu a pulcsija,olyan finom illatu öblitö illatu:D akkor abbol eszre lehet venni,h tenyleg higienikus. csak ne parfümözd agyon magad,mert abbol neha az jut az eszünkbe,h nem fürdött ,és azert fujt egy csomo parfümöt magara xDD

na szoval tenyleg ne parazz a pattanasaid miatt,és ne hasznalj annyi vegyi anyagot a bőrödre,mert attol tenyleg nem lesz jobb.....

fő a magabiztossag :DD

15l

2011. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi ez nagyon hasznos válasz volt! :)

Az az igazság, hogy az utóbbi időben csak természetes anyagokat használok, mert az ilyen drága szerekre már érzékeny lett a bőröm mostanában és rögtön irritálta...

2011. febr. 26. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!