Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti cikinek tartjátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti cikinek tartjátok ha a párotok olyan alap dolgokat nem tud, mint uszni vagy táncolni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ezen mi a ciki már megbocsáss?! Nemtud és kész én úgyis szeretem,imádom.
2009. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
magyarországon igen kevés ember tud táncolni, tehát ciki az egész ország???
2009. júl. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Ciki?

Ezt vagy kinövöd és teszel rá, mi a ciki és mi nem, vagy sose lesz boldog párkapcsolatod.

2009. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"alap dolgokat" hát valakinek a jogsi alap. vlkinek motortvezetni is az szóval.

hülyekérdés ez.

még fiatal lehetc és még nem tudod hogy a felnőttek mennyi koncentrált tudásuak lesznek. mindenki ért a saját területéhez nagyon de más területeken látszolag "hülye".

vlkinek az a ciki hogy nem tudja hogy a tv-ben a barátokközt ki az a zsolt vagy az a néni aki állandoan pletykál.

2009. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Fúú hát szerintem elég sokan tudnak :D Szinte mindenki diszkóba jár! És ott táncolni kell. Lehet, hogy nem éppen ügyesen, de táncolnak! Amúgy szerintem a táncolás kicsit ciki, hogy figyi ne menjünk már el diszkóba, mert nem tudok táncolni! Az úszás meg kitérdekel?!:)
2009. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

A válasz megírásának időpontja: ma 19:15



milyen barátaid között van zsolt??? :D:D:D

2009. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Alap dolog a táncolás vagy az úszás? Ez hülyeség. Alap az, hogy össze tudjon adni valaki fejben két kétjegyű számot és ennyi. VAgy alap, hogy valaki le tudja írni a nevét. Nem mindenki szüleinek volt arra pénze, hogy a gyereket úszótanfolyamra beirassa. Aki meg nem szeret diszkóba járni, az nem is biztos, hogy fog tudni táncolni. Ennyi. Ez nem ciki, az a ciki, hogyha valaki ezt annak tartja.
2009. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudok úszni, táncolni sem igazán, jogsim sincs, ciki lennék? Nem hiszem :)

22/l

2009. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%

én nagyon béna vagyok akkor

bizonytalannak érzem magam ha félkézzel kell innom

vagy ha kettesével kell felmennem a lépcsőn, na arra ne kérjetek mert nem megy:DDD

2009. júl. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lakatos István ***** válasza:
100%
Mi van akkor ha táncolni nem tud, de pl. autót vezetni igen? Ciki lenne vele járni?
2009. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!