Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok cikinek?

Figyelt kérdés

lányok..

szóval, nem olyan gázosan de van pár pattanásom, néha szinte egy se, néha meg akad pár, az arcomon... Alapból nem vészes, viszont a nyakamon mostanában állandóan. próbáltam jó drága szereket, természetes úton is, de olyan nagy javulást még nem értem el.

Mennyire tartjátok gázosnak az ilyet? undorító?

18 / F


2011. febr. 21. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Abszolút nem tartom undorítónak. Gondolod másnak nincsenek pattanásai időnként? :)

23L

2011. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De, de látok olyanokat, akiknek abszolút nincs gondja ilyenekkel, de ha van, az minimálisabb, mint az enyém.
2011. febr. 21. 18:12
 3/15 anonim ***** válasza:
Ugyan már, pattanása mindenkinek van, kinek több, kinek kevesebb. Egy idő után kinövöd :)
2011. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudom, de az lehet akár 1 év is, 2 év is, és addig meg.. nem akarom azért, hogy ellepjék az arcomat, ugyan nem lepik el, de nem is múlt el az összes...
2011. febr. 21. 19:53
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem évek óta ellepik az arcom (: Akibe szorult valami normalitás, egy rossz szót nem szól rá. Barátnőm is van, aki meg cikinek tartja, az jobban teszi ha távolabb marad, mindenki jól jár vele.
2011. febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Gondolom az egy jó pont már, ha az ember törődik a problémálval és próbálja kezelni őket
2011. febr. 21. 20:02
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jó dolog, hogy figyelsz a külsődre, de másoknak is vannak bőrhibái, szerinted őket nem frusztrálja a dolog? :) Barátomnak is volt múltkor a fenekén egy (XDDD) de azért én még szeretem...
2011. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Azt nem látja senki, csak ő, meg te. :D

És ha mondjuk nem 1, és nem kettő, hanem kicsit több (nem borítja el az arcomat!)

2011. febr. 21. 20:28
 9/15 anonim ***** válasza:
A nők esetében iylenkor jön elő az alapozó és a púder, ami ápol és eltakar :) A te esetedben passz.
2011. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 TOMAtm ***** válasza:
esetleg próbálj meg egézségesebben táplálkozni.attól is lehet,főleg ha csak időnként van.mekis kaja,csipszek nekem is előhoznák ha enném őket.helyette egy kis gyümölcs vagy jégsaláta és nincs gond:)
2011. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!