Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

Nos,van egy srác...14/F.Én 14/L vagyok,szóval most felvételiztünk,előkészítőről ismerjük egymást:)

A gáz csak az,hogy van barátnője(pedig az elmúlt fél év alatt teljesen olyan jeleket adott,mintha tetszenék neki...sőt,úgy figyeltem fel rá,hogy egy csomót nézett és mosolygott rám.)

Még annak idején felvettem MSN-re,mostanában is sokszor dumálunk,általában Ő ír rám.Mikor dumálunk,mindig tök kedves,aranyos(az elmúlt 1 hónapban főleg),bókol nekem,pl fészbúkra tegnap kitettem egy "Küldj egy szívet,ha szerinted szép a mosolyom",erre küldött,és beírta mellé,hogy "de még milyen szép...:)"Elköszönésnél vagy (K)-t vagy (L)-t ír...

nem tudok rajta kiigazodni...pl két hete versenyen dumáltunk vagy 1-1,5 órát...*-*közben ott volt egy osztálytársam is,de végig rám figyelt,az én szemembe nézett...


eddig úgy voltam vele,hogy nyugiban várok,mondván,az idő nekem dolgozik,meg 90%,hogy oszt.társak leszünk,de meguntam,úgy döntöttem,hogy innentől az "aki/ami kell,megszerzem" taktikát folytatom.Lenne valami ötletetek,hogy mégis hogyan?Mert most szerdán is fogunk találkozni,de ott lesz a bnője is(akit ismerek,1 síkhülye liba,akinek ráadásul lófeje van,az ismerőseim szerint 100x jobb vagyok nála...)


2011. febr. 21. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Van neki barátnője, közben finoman rád hajt. Szép. Elgondolkoztál már azon, hogy ha ti öszejöttök, és mondjuk egy idő után megun, akkor lehet majd mással is ugyanezt fogja eljátszani, mint most veled?


2. A másik külsejét nem érdemes szídni, mert a szépség szubjektív. VAgyis, valakinek ez tetszik valakinek az. A fiúnak biztos tetszik, mivel együtt vannak.


De amint látom, nem sokáig lesznek együtt, mivel most neked csapja a szelet. Fiatalság, bolondság...

2011. febr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

1.igen,gondolkodtam már rajta,de ha megkérném,és tényleg szeretne,szerintem nem csinálná ezt...:)remélem,legalábbis.

2.végül is nem csak szerintem nem szép a csaj,egy csomó közös ismerősünk mondta,hogy nem értik,miért vele van... amúgy a múltkor mondta nekem,hogy a csaj negyven valahány pontot írt a felvételin(összesen),szóval nem lehet egy IQ bajnok,a srác meg...hát okos:)és írta,hogy "jajj,ha a bnőm olyan okos lenne,mint te:$",meg "adjál már a kis buksikádból:P",szóval...tegnap már úgy szólított,hogy "Lucám:)",bár ezzel nem sokra megyek,gondolom...

2011. febr. 21. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem érted a második pontot. Az, hogy neked nem tetszik a lány és sok másnak sem, az nem jelenti azt, hogy a fiúnak nem tetszik. Sőt, végülis együtt vannak, tehát tetszik neki. Mondjuk ilyen fiatalon még leginkább a külső számít. Majd idővel, mikor érettebbek lesztek, rájössz te is, hogy nem minden a külső, sőt.


Az első ponthoz: gondolod a mostani barátnőjének nem mondott ilyen "cukoságokat"? dehogynem. Őt megunta, most neked mondja. Téged megun, majd másnak mondja. Tudom, ezt még elég nehéz elfogadni és elhinni, mert ilyen fiatalon az ember még elég naív, hogy ilyen esetekben ésszerűen lásson dolgokat.

2011. febr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első két hozzászóló. Egyetértek veletek.


Kérdező:

Ahhoz képest, hogy értelmes lánynak tartod magad, elég érdekes nézeteid vannak!

Attól, hogy valaki szerinted nem szép, még nem jelenti azt, hogy nem tetszhet másnak. A barátaid, meg persze hogy neked adnak igazat, mivel a barátaid.

Ha egy pasi félre nézeget, valószínűleg veled is ugyan úgy meg fogja tenni, kérhetsz, mondhatsz akármit.

2011. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!