Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak "arra" kellek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak "arra" kellek neki?

Figyelt kérdés

1 hónapja járok egy sráccal,akinek már voltak olyan barátnői,akikkel le is feküdt(én 2-ről tudok).Még nem mondtuk el senkinek,hogy járunk,mert sztem a szüleim kiakadnának,meg elég sok csajt ismerek,akiknek tetszik a srác,köztük van az egyik legjobb barátnőm is...

Csak a nővéremnek mondtam el,hogy járunk,de Ő mondta,hogy a helyemben vigyázna a sráccal,mert elég nagy nőcsábács.

Én még szűz vagyok,nem erőlteti annyira a szexet,de nem hiszem,hogy ellene lenne.

15/L


2011. febr. 20. 20:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A srác siman hazuidik a 2 csajról. Tudod, az amerikai pita 2-es törvénye. Megdugott nök száma = bemondott érték - 2


Tapasztalatból mondom, hogy aki mar lefeküdt egy lánnyal az képtelen magaraeröltettni a várok rád stilust. En anno majdnem 17 voltam amikor a majdnem 18 éves baratnömmel lefeküdtem közel 1.5 éves együttjáras után. Persze én mar egy évvel korábban mindenkinek azt hazudtam, hogy megvolt. Pedig "csak" petting volt az is a lájtosabb kiadásban. A lány nemsokára dobott és 18-19 éves koromig csak az öklöm rágtam kinomban mert sütött rólam, hogy dugni akarok. Amikor végre összejöttem ujra egy lánnyal 18 évesen akkor azonnal meg akartam csinálni már az elsö randin. Jól el is ilyesztettem magamtól. Addig nem sikerült újra a kapcsolat amig a csajok el nem értek azt a hormonszintet és kort, hogy nekik sem volt már lelkiismeretfudalásuk ha ágybabújtak velem mondjuk a gólyatábor 3. napján.

2011. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!