Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak "arra" kellek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak "arra" kellek neki?

Figyelt kérdés

1 hónapja járok egy sráccal,akinek már voltak olyan barátnői,akikkel le is feküdt(én 2-ről tudok).Még nem mondtuk el senkinek,hogy járunk,mert sztem a szüleim kiakadnának,meg elég sok csajt ismerek,akiknek tetszik a srác,köztük van az egyik legjobb barátnőm is...

Csak a nővéremnek mondtam el,hogy járunk,de Ő mondta,hogy a helyemben vigyázna a sráccal,mert elég nagy nőcsábács.

Én még szűz vagyok,nem erőlteti annyira a szexet,de nem hiszem,hogy ellene lenne.

15/L


2011. febr. 20. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ebben a cipőben jártam csak én 18 voltam. Helyes pasi. Nagy nőcsábász. 3hónapig jártunk. 2 hónap után megd.gott és elhagyott egy hónap után, mert kiderült, hogy a másik csajának összejött egy baba. Így döntsd el Te, hogy érdemes-e vagy nem.
2011. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
hány éves ?
2011. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
16
2011. febr. 20. 20:55
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
háát .. egy 16 éves nem nagyon akar szerelmet keresni persze ez személyfüggő
2011. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te tudod majd eldönteni, abból ahogy viszonyul hozzád. Ha szeretne már most sexelni, és nem érdekli, hogy veled mi van, ha nem törődik veled eléggé, akkor bizony csak arra kellesz neki.
2011. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az egyik volt barátnőjével elég jóban vagyok és Ő mondta nekem,hogy volt olyan,hogy néha 1 hétig nem beszéltek...de mi szinte minden órán sms-ezünk,délután pedig talizunk,szóval velem másabb,mint a volt barátnőivel...

A szexet nem erőlteti és mindig odafigyel rám,ha látja,hogy van valami bajom,akkor folyton kérdezi,hogy mi a baj,stb...

2011. febr. 20. 21:07
 7/11 anonim ***** válasza:
hát ha így marad, sokáig az jó, de még nem vagytok túl sok ideje együtt.ezt ne feledd
2011. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Annyit kell neki mondani hogy 18 éves korodig nem fogod odaadni senkinek magadat! Ha otthagy, akkor azért kellettél...

Meg külömben is! Ne siesd el a dolgokat soha!

2011. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én le szeretnék vele feküdni,de félek,hogy utána dob...
2011. febr. 21. 17:02
 10/11 anonim ***** válasza:
A fiúk a csillagos eget is lehazudják neked az égről, ha nagyon szeretnének ágyba vinni. Ha nagy nőcsábász, akkor szerintem szűz lányként nem sok esélyed van. Nem azért, mert nem lehetsz szép, vagy okos, de tapasztalatlan vagy, 15 évesen pláne. Én szórakoztam 1-2 ilyen tipikus szoknyavadásszal, akkor jöttem rá, hogy őket ez vonzza a legjobban, ha nem kaphatnak meg, később viszont 1-2 sráccal jóban lettünk, így tudtam meg, mennyire kegyetlen módon kihasználtak mindenféle lányt. Biztos van kivétel, de azért nem árt vigyázni.
2011. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!