Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom eldönteni, hogy egy pasinak csak arra kellek vagy komolyabb dologban is benne lenne?

Figyelt kérdés

milyen jelek vannak?

ismerek egy srácot, de nagyon titokzatos és nem tudom kiismerni mit érez...


2011. márc. 12. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
minél inkább bókol,dicsér ,annál inkább csak szexet akar !Ha szerelmes beléd akkor kicsit kevésbé közeledik egy srác .
2011. márc. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Ne dobd oda magad szétrakott lábbal 1-2 nap(/hét stb) alatt neki. VÁRJ! Ha tud rád várni akkor nem csak szexre kellesz neki.
2011. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pl ne feküdj le vele rögtön. Ha ez őt nem fogja zavarni, akkor valószínűleg többet is akar.
2011. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezed? :P

Ha titokzatos, nem hinném hogy csak arra kellenél. Gondolom, ha meg akarna fektetni azt észre vennéd. Talán ő sem tudja mit akar. De az biztosan segít neki, ha legalább annyit tud amit ide leírtál.

2011. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
ha nem fekszel le vele rögtön az okés de nem vár senki örökké mer az oké hogy nem CSAK sexet akar de attól még az az első a listában
2011. márc. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 évet vártam a szexre pedig pasi vagyok és akartam elötte is. Aki tényleg szerelmes az kivár bármennyit...
2011. márc. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Birkuci ***** válasza:
52%
Szerintem az se lehet nagy baj ha pár tali után sex van. Én pl a páromat (akit előtte már ismertem évek óta de nem volt komoly dolog közdünk) az első randi után megdönthettem volna ha nem kukkolnak. Második talin megvolt és 6évig voltunk 1ütt míg el nem romlott valami közöttünk. Én még mindig szeretem és jó lenne visszakapni.
2011. márc. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak és kizárólag akkor, ha több hónapig nem fekszel le vele, de ő mégis minél többet szeretne veled lenni, ha szóba is kerül a szex, nem erőlteti, és természetes az, hogy majd akkor lesz, amikor késznek érzed rá magad. Veled van, érzed hogy szeret és türelmes, nem erőlteti.
2011. márc. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
igaz régi kérdés,de nem feltétlenül van ez így,én egyszer 4 hónapig húztam,és akkor már úgy gondoltam,hogy most már biztos szeret,nem hagyna el,megkapta,amit akart,és pár napon belül lelépett egy ilyen hótgagyi indokkal.:) szóval nem mindig azt kell csak nézni,hogy hűha,eltelt már a fél év,most már odaadhatom magam neki.van olyan pár ismerősöm,hogy összejöttek,és kb 1 hétre rá mesélte a csaj,hogy megvolt.ez volt 2 éve,és még mindig együtt vannak.
2017. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Onnan h rögtön szexelni akar. Ha nem akar rögtön csak egy pár hèt mulva,óvatosan az a jo jel,akkor igazan szeret. Nalam is ez volt. Aztan kiderult h szeret
2021. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!