Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
elég bonyolult sztori de kérlek titeket olvassátok el,és ne szóljatok le.van egy pasi akivel szerelmesek vagyunk egymásba.már hónapok óta ismerkedünk de még nem jöttünk össze.azt most nem írnám le h miért,de össze fogunk jönni.szóval nagyon szeretem őt,és állítása szerint ő is engem.de sokszor nem igazodok ki a viselkedésén.és ebben kérném a tanácsaitokat h ti hogyan látjátok kívülállóként.nagyon szépeket szokott írni,meg mondani,biztosított afelől h én vagyok az élete értelme,és nagyon nagy szüksége van rám.szoktam neki hiányozni ha pár napig nem beszélünk.tehát rengeteg módon bizonyította h tényleg szeret.de viszont van olyan h alig ír msn-en,van olyan h pl írom neki h nekem most mennem kell,és szépen elköszönök tőle és ő meg semmi.nem ír vissza.utána ezt nem tudja mivel magyarázni.meg van olyan is h alig érzeteti h tényleg szeret.rengeteg problémája van mostanában,ezért is nem tudunk egyenlőre együtt lenni.lehet h amikor jobb és boldogabb napja van akkor kimutatja amikor meg rossza napja akkor is szeret de akkor nem mutatj annyira?vagy nem szeret?én már nem értek semmit.valamikor tök szépeket ír,és tudom h őszintén,valamikor meg tök semleges.szerintetek ez miért van?szeret egyáltalán?mit tudnék csinálni h minél jobban belém szeressen?az jó ötlet h pár napig kerülöm telón meg msn-en?és ha hiányzom neki akkor ő fog teperni?ez jó ötlet?adjatok tanácsot!minél többen válaszoljatok!egyszer nemrég kérdeztem tőle h mindíg szeret e,vagy pedig vannak olyan napjai amikor úgy érzi h nem szeret már annyira,vagy egyáltalán?erre azt válaszolta h ő mindíg szeret,és mindíg rám gondol.szerintetek igazat beszél?
2011. febr. 20. 19:03
 1/7 Moszuke ***** válasza:

tagold már az írást.. ajjjj

amugy.. jó nagyjából elolvastam. és fura az egész.

de amit kitudtam venni az az a rész hogy elkerülöd majd őt és akkor majd ő teper rád..

hát sztem ez fos ötlet.

2011. febr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
áááá hát nekem fullosan kifolyt a szemem mire ezt elolvastam...:|| amugy meg szerintem is hülyeség h párnapig kerülöd , mert akkor azt fogja hinni , hogy leszarod és ő is ezt fogja tenni. Azt meg hogy igazat beszél-e azt miért nekünk kell tudnunk?:D Valaki szerint biztos, valaki szerint meg nem.. huuu most aztán sokkal elörébb jutottál.
2011. febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szerintem értelmesen írtam le a kérdést.de mindegy.valaki értelmes választ tud adni?vagyis tanácsot...köszönöm.
2011. febr. 20. 19:14
 4/7 A kérdező kommentje:
szerintem azért van ez az oldal h kérdést tegyen fel az ember ha valamiben nem biztos és tanácsokat szeretne kapni.és most ne gyertek azzal h kérdezzem meg tőle.mert ő azt mond amit akar,vagyis amit hallani szeretnék,gondolom.tehát kívüláálók véleményére lennék kiváncsi h ti hogy látjátok ezt?
2011. febr. 20. 19:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg túlspirázod... ugyanis ha valakinek személyes problémája van ergo rossz paszban van, így nem igazán tud koncentrálni a másikra... légy megértő!!
2011. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az egyetlen értelmes választ kedves 3.én is így gondolom csak tudod néha elbizonytalanodom és olyankor.....pl felteszek egy ilyen kérdést.:)
2011. febr. 20. 19:29
 7/7 anonim ***** válasza:
mindenkinek van rosz napj..biztos neked is. es olyankor midnekivel durvn banik z ember:)
2011. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!