Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haragudtatok-e mar az egesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudtatok-e mar az egesz vilagra, vagy akar a jo Istenre?

Figyelt kérdés

- rohadtul elegem van abbol , hogy van amikor a komolyabb layokat is altalaban trogerek oldalan latom...:( ( bulizos,iszakos, szemetladak...... )

- es mocskosul elegem van abbol is , hogy a rendes scracoknak van mikor meg egy k** olelessem jut vagy akar egy puszi is meny orszagot jelent mert ahhoz is oly nehezen jut hozza :(

22f


2011. febr. 19. 22:18
1 2 3
 21/29 szamóca. ***** válasza:
hát majd meglátjuk... lehet jól kijönni mndenből, csak van amiből nehezebb :)
2011. febr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
[kedves Kérdező, bocsánat, hogy szétoffoltam/tuk a kérdésed...]
2011. febr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
semmi baj :)
2011. febr. 19. 23:27
 24/29 anonim ***** válasza:

Sosem értem ezeket a kérdéseket...az én baráti, ismerősi körömben nincsenek "trógerek" és "ribancok"...

Sztem csak szar körökben forogtok...

2011. febr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ne valami bálványokra meg a világra haragudj hanem azokra akik erről tehetnek: a k.urvák meg a gazdag metéltek!
2011. febr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Igen,ez sajnos igy van ahogy leirtad, de engem már nem is érdekel mert beletörödtem. 34F
2011. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Istenre nem haragszom, mert nem hiszek benne. Minden másért viszont dühös vagyok amit írtál. Egy cipőben járunk.

21/F

2011. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Pj0tr ***** válasza:

Most akkor egy kis görbe tükör.

Kinek képzeled magadat, hogy letrógerezz bárkit is, csak azért mert nem absztinens? Ha neki jó akkor had élvezze már az életet.

Ahhoz pedig végképp semmi közöd, hogy a "komolyabb" lányok kit választanak maguknak. Nekik az jön be és kész. Majd jön egy lány akinek meg te leszel az esete. Bár ezzel az enyhe mindenki más hibás és szemét jellegű személyiségzavarral nehezebb lesz a dolog.

És nehogy azt hidd, hogy én azoknak a táborát erősítem akik iszákosak

/buliznak/képtelenek a felelősségvállalásra stb. (Bár azért a jó bort vagy pálinkát nem utasítom vissza :) ) Viszont ebből a savanyú a szőlő monológból leginkább az irigység süt, semmi más.

Fogadd el magad és a saját világodban keress barátnőd.

Megjegyzem, hogy amikor "diétán" voltam akkor is jutott ölelés is, puszi is (persze nem az a fajta :) ), viszont azt azzal értem el aki vagyok, nem pedig azzal, hogy sírtam, hogy senki sem ölel meg.

2011. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Az utolsónak:

Én speciel nem sopánkodom, de nem is láttam még olyat hogy valakinek az esete lennék, vagy csak elfelejtett szólni.

Másrészt igaz hogy ami nem öl meg az megerősít, de egyszersmind meg is öl benned valamit apránként.

2011. febr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!