Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy haragudta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy haragudtatok arra, akinek nem jöttetek be?

Figyelt kérdés

Amúgy nem tudom eldönteni,hogy bejövök-e neki,de mikor más lányokat piszkál,akkor eléggé haragszom rá.Utána már nem is akarom látni,annyira felidegesítem magam,hogy az azstalra is rácsapok,ha egyedül vagyok.Meg hát kapkodok,megvágom magam, ilyesmi,szóval idegesítő.

Szerintetek most mi van?Ez minek a tünete,ha felidegesít egy srác???


Ja és az a baj,hogy mikor látom,és nem egyértelműen kezdeményez,akkor utána megfájdul a fejem,és nem tudok másra figyelni,csak hogy haragszom rá.


2011. ápr. 21. 12:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt,aztán visszagondolván kellett volna a francnak...:)
2011. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hat en is mar voltam ilyen helyzetben,az biztos,h nagyon rossz!!En se jottem ra az elejen,h miert van ez,de hat mint kiderult feltekeny voltam!!Ellene nemtudtam semmit tenni,csak igyekeztem masra koncentralni!!Probald meg te is,ismerkedj massokal es hat kitudja,lehet ez utan a pasi fog utannad futni!!!Csak eggyet ne feledj!!!O sose vegye eszre mi jatszodik le benned,mert annal nagyobb hatalmat fog erezni feled!!!
2011. ápr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ja én is ezt érzem amúgy,hogy nem sokat veszítettem!De miért van ez a harag?
2011. ápr. 21. 12:14
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi második a választ.Tényleg lehet féltékenység,de szerintem biztos észrevette,mert nem köszönök neki,meg ha meglátom,akkor elfordítom a fejem,ilyesmi.Szerinted ez egyértelmű jele annak,hogy tudja mi van?
2011. ápr. 21. 12:15
 5/16 anonim ***** válasza:

Igen tudom milyen érzés amikor téged is piszkál v valami és utána szemed előtt odamegy egy más lányhoz leül mellé vagy valami és ugyanazt csinálja vele mint veled

ez féltékenység... és utána haragszol rá de amikor már hozzád szól akkor már nem tudsz rá haragudni velem így van:):D:D

2011. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azért van, mert ha teszik valaki nekünk, akkor mélyen belül elvárásokat támasztunk és felébrednek a vágyaink. Szeretnénk, ha mi ugyanolyan különlegesnek tartana minket, mint mi őt. Ha ez nem jön be, akkor meg emberi mivoltunkból adódóan hajlamosak vagyunk a sértettséget másra kivetíteni. A legegyszerűbb ilyenkor ezt vele megtenni ugye.
2011. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Velem most az van,hogy akkor is tudom tartani ezt a stílust,ha hozzámszól!
2011. ápr. 21. 12:18
 8/16 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok!!!Szerintem tudja,ha az en tapasztalatomat veszem!!Neki ez tetszik,de neked ez nem jo!!Legy termeszetes,mintha nem erdekelni!!Igaz konnyen beszelek,amikor nekem mondtak ezt akkor azt mondtam,h ezt konnyu mondani,de rajottem,ha igy csinalok akkor velem senki nem jatszhat!!!Sok sikert!!
2011. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Oké.Mi tetszik neki ezen,hogy sok csajjal játszik?Aztán persze mindegyiknek a tudtára adja,hogy nem jössz be kb!
2011. ápr. 21. 12:40
 10/16 anonim ***** válasza:

Mert ezt a fiúk élvezik,hogy játszanak a csajokkal utána meg bejelenti neki,hogy bocsi jó játék volt:D

volt már ilyen példa...

2011. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!