Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy haragudta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy haragudtatok arra, akinek nem jöttetek be?

Figyelt kérdés

Amúgy nem tudom eldönteni,hogy bejövök-e neki,de mikor más lányokat piszkál,akkor eléggé haragszom rá.Utána már nem is akarom látni,annyira felidegesítem magam,hogy az azstalra is rácsapok,ha egyedül vagyok.Meg hát kapkodok,megvágom magam, ilyesmi,szóval idegesítő.

Szerintetek most mi van?Ez minek a tünete,ha felidegesít egy srác???


Ja és az a baj,hogy mikor látom,és nem egyértelműen kezdeményez,akkor utána megfájdul a fejem,és nem tudok másra figyelni,csak hogy haragszom rá.


2011. ápr. 21. 12:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
hát sajnos igen! de nem is úgy haragszom rá, hogy utálom-gyűlölöm, hanem inkább úgy, hogy "milyen hülye vagy, hogy még esélyt sem adsz, pedig nem bánnád meg" utána én se nagyon akarom látni, mert baromi rosszul esik, a szemébe sem tudok nézni utána... persze ez csak akkor van így ha igazán érdekel a lány, ha már ismerem egy ideje és tudom, hogy Ő kell nekem. ha csak egy ismeretlen, vagy alig ismerem csaj kosaraz ki az nem igazán érdekel.
2011. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az van,hogy ez a harag annyira eluralkodott rajtam,hogy már csak az diktál, hogy "NA MAJD MEGLÁTJUK! LEHETEK OLYAN IS,MINT AMILYEN SZERETNÉL,HOGY LEGYEK, ÉS HA
2011. ápr. 24. 11:44
 13/16 A kérdező kommentje:
OLYAN LETTEM, AKKOR SZÉPEN KIKOSARAZLAK, TE .....!
2011. ápr. 24. 11:45
 14/16 anonim ***** válasza:
ezek szerint nagyon az elején vagy még :(. velem is volt ilyen, majd elmúlik szépen lassan.
2011. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
hogyhogy az elején?
2011. ápr. 24. 13:11
 16/16 anonim ***** válasza:
idővel változnak az érzéseid. a legelején talán szerelmes az ember --> reménykedsz --> utálod --> szimplán csak rossz ha látod --> stb... kinek mi, attól függően, hogy mennyi ideje ismered stb...
2011. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!