Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haragudtatok-e mar az egesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudtatok-e mar az egesz vilagra, vagy akar a jo Istenre?

Figyelt kérdés

- rohadtul elegem van abbol , hogy van amikor a komolyabb layokat is altalaban trogerek oldalan latom...:( ( bulizos,iszakos, szemetladak...... )

- es mocskosul elegem van abbol is , hogy a rendes scracoknak van mikor meg egy k** olelessem jut vagy akar egy puszi is meny orszagot jelent mert ahhoz is oly nehezen jut hozza :(

22f


2011. febr. 19. 22:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Hat ez mar csak igy szokott lenni, de ne aggodj, minden zsak megtalalja a foltjat.
2011. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 kridax ***** válasza:
Sajnos az élet ilyen én is az általad "rendes"-nek nevezett kategóriába tartozom és már beletörődtem ebbe és azon dolgozom hogy a rendes lány/fiú rendes lány/fiú mellé kerüljön én így veszem ki a részem mind a szeretetből mind a szerelemből
2011. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Haragudtam már:

A sorsra. Meg az adott sz*r helyzetre. Sőt néha a kiszemelt lányra, mert aljas volt.

Ilyenkor bedepressziózok.


Két dologra nem tudok:

Istenre

A nőkre általában

2011. febr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így vagyok ezzel Haragudtam már többször is mindenre ami létezik ... én beletörődtem...

21/L

2011. febr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 fegyvernepper ***** válasza:

Ez az... nekem még tényleg egy ölelés sem jut... de már megszoktam... Nem járok se bulizni, nem iszok és nem dohányzok. Nem is volt még barátnőm, de nem is kell mert mind ugyanolyan.

15f

2011. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

kridax ezt nem fogom fel.

Tehát ahelyett, hogy magadnak keresel, másoknak segítesz összejönni?

(egyébként én is ebbe az (elb*szott) rendes fiú kategóriába tartozom.

2011. febr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 kridax ***** válasza:
igen én ezt teszem és élvezem azt hogy mások összejönnek
2011. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 szamóca. ***** válasza:

én csak azt nem értem... ha van isten (bár nem hiszek benne, de ha van) miért mutatja meg nekünk a tökéletes valakit, ha aztán az nem leeht a miénk?

na ezt válaszlja meg valaki -.-

2011. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

kridax te ezt tényleg élvezed? Nem tudom elképzelni. Nem offolás, nem kötekedés de halál komolyan hogy vagy erre képes? Mások életének és örömének a morzsáiból élnéi, ahelyett, hogy néha neked is jutna egy-egy véletlen összejött kapcsolat-egy éjszakás?

Hány éves vagy amúgy?

2011. febr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
szamóca, hogy egy ronda közhellyel éljek, ami nem öl meg, az megerősít... minden helyzetből, minden embertől tanulhatsz. egyébként pedig lehet, hogy bár tökéletesnek látod, nem biztos, hogy tökéletesen hozzád illik
2011. febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!