Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haragudtatok-e mar az egesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudtatok-e mar az egesz vilagra, vagy akar a jo Istenre?

Figyelt kérdés

- rohadtul elegem van abbol , hogy van amikor a komolyabb layokat is altalaban trogerek oldalan latom...:( ( bulizos,iszakos, szemetladak...... )

- es mocskosul elegem van abbol is , hogy a rendes scracoknak van mikor meg egy k** olelessem jut vagy akar egy puszi is meny orszagot jelent mert ahhoz is oly nehezen jut hozza :(

22f


2011. febr. 19. 22:18
1 2 3
 11/29 szamóca. ***** válasza:

ez tényleg csúf közhely volt. :))) és nem hiszek benne. nem feltétlen mondanám erősségnek azt hogy pasira nem birok nézni :D bár végülis, akár...

oké, lehet kibukna hogy mégsem az, de ha nagyon úgytűnik, akkor miért nem mutatja meg isten/buddha amit akarsz? ez így egy nagy szopatás

2011. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 kridax ***** válasza:
kérlek alásan én 15 éves vagyok és igen élvezem ezt mert a szeretteimmel jót tehetek
2011. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Hogyne, jelenleg is... Most próbálok szemét paraszttá válni, megnézem, hogy ilyen szemszögből milyen a világ.

23f

2011. febr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

szamóca :)

Ha most nem bírsz ránézni a pasikra, az azért van, mert még nem jöttél rá, hogy mit kellett tanulnod az előző esetből. Ha rájössz, akkor több leszel általa, tehát megerősít.

Egyébként a közhelyek azért váltak közhellyé, mert igazak ;)

Én szintén nem hiszek semmilyen istenben, tehát az én szememben az, aki megakadályozta, hogy "kipróbáljátok", ti lettetek volna-e a tökéletes egymásnak, csak te és ő voltatok.

2011. febr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

kridax

Hát lehet, hogy én túl önző vagyok, de nem tudnám csinálni, amit te csinálsz. Nem vagyok képes felfogni6elképzelni, hogy hogy lehet mások boldogságából tartalmas élni.


Viszont te vagy a példa rá, hogy lehet. Legalább ma is tanultam valamit.

2011. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 szamóca. ***** válasza:

megtnaultam:D azt, hogy nem szabad rájuk néznem :PP

najo, mndegy csak ezt igazságtalannak érezném ha hinnék istenben. így sajnos valóban én is ugyérzem hogy ezt én rontottam el.

2011. febr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Igen, minden nap haragszom.
2011. febr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Szamóca... ha úgy érzed, te rontottad el, hogy-hogy mégis azt a következtetést vontad le, hogy rájuk nem szabad nézni? Attól még, mert egyben/néhányban (?) csalódtál, még nem jelenti azt, hogy zárdába kell vonulni :) Csak vigyázni magadra jobban, és nem követni el újra ugyanazt a hibát.
2011. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 szamóca. ***** válasza:
nem velük van a baj:D a pasik nem ugyanolyanok, nem mind s*ggfej, ebben nem hiszek. Csak most nem akarok többet elrontani. nem akarok most pofára esni, érezni valamit.. elég volt egy ideig:D ez nem baj, csak nem feltétlen mondanám hogy erősebb lettem tőle.
2011. febr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Talán a megerősít nem a legjobb szó :) De mindenképpen ad valami tapasztalatot, amit ha később jól tudsz felhasználni, akkor előrébb jutsz. (talán ez sem a legjobb, hogy "előrébb jutsz", de most hirtelen ez jutott eszembe :)
2011. febr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!