Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség halucinálok! Kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség halucinálok! Kezdek megőrülni?

Figyelt kérdés

A párommal amikor veszekszünk, olyan szintekre lemegyünk, hogy már neki gyomoridege van, én több napig bőgök, kikészülünk és utána mindig rájövünk, hogy szeretjük egymást és minden rendben.

ilyen alkalmak a 2 év alatt kb olyan 6-szor voltak.

a legutolsónál, amikor megint ilyen jellegű több napos balhé volt, megírtam neki, hogy soha többször ne írjon nekem többet, stb.

erre jött egy sms, hogy "Te sem." egy pillanatra tűnt fel, aztán semmi nyoma a telefonban!!!!!!!

Megkérdeztem a párom, hogy írt e nekem ilyen választ, mert tényleg nem tudom eldönteni, és ő közölte ezer felkiáltójellel, hogy nem és haluztam.


De én tényleg láttam :(


mehetek diliházba?

vagy volt ilyen mással is?


2011. febr. 19. 09:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

még most is hogy megint olvasom vicces :)

a napom poénja volt :)

2011. febr. 20. 12:20
 12/12 anonim ***** válasza:

Örülök hogy jó kedved lett!

Ha hasonló hueségeket olvasol, esélyes hogy én vagyok!

:D

2011. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!