Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szerelmi háromszög...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmi háromszög. Kezdek megőrülni.

Figyelt kérdés
Szappanoperába illő a történet. Hosszú, próbálok rövid lenni. Van két srác, osztálytársak. Évfolyamtársak vagyunk. Nem igazán haverok (legfőképp miattam nem). Az egyikkel régóta kavarok, több mint 1 éve és őt sokkal jobban szeretem. Bár bunkó, flegma, van egy sajátos stílusa, a barátaim mint elítélik, hogy ne őt válasszam, hiába van régebb óta valami köztünk. A másik iszonyatosan imád, tényleg a csillagokat is lehozná az égről. Mindenki rá akar beszélni. Mindkettővel kavartam és mindkettőnek rosszul esett - egyértelmű. A "roszabb" srác is mondta, hogy szarul esett neki, és ugyanez fordítva. Ki akarok ebből szállni, de iszonyú nehéz. Valami tanács? Tipp? Ti voltatok már hasonló helyzetben? Én a rosszfiúkat preferálom, mert szívem szerint őt választanám, csak vele már eleve 1 éve kavarok, de mégis jó vele, szeretem. A másik mellett biztos lenne minden - még ha unalmas és megszokott is. A kedvesebb srác nagyon érzékeny, megvan a saját kis álomvilága, amiből ha kipottyan, összetörik. :S Mi a francot csináljak? Elvileg holnap beszélek a "rosszabbal", de neki már annyi esélyt adtam... szeretem. :( A másikkal meg nem tudom elképzelni, hogy járjak, ha megtenném, akkor csakis szánalonból. Mindenki kérlel, hogy adjak neki egy esélyt, a másikat hagyjam, mert leszar, de én képtelen vagyok rá. Hiába. :S Segítsetek, mert beleőrülök már, ez így mindhármunknak borzasztó...
2010. jún. 18. 00:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Válassz egy harmadikat.

Előbb utóbb ribinek fognak nézni és mind a kettő passzol.

Szállj ki!

2010. jún. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyet értek az 1.válaszolóval!
2010. jún. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nna, ki vele, hány éves vagy...
2010. jún. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a rosszfiú kéne. :D Azzal csinálhatsz bármilyen őrültséget, sosem unatkozol, ha megunod, akkor ott lesz a kedves fiú, mert ugye ő megvár téged... :D
2010. jún. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne válaszd egyiküket sem. Már túlságosan belefolytál, és ebből már csak valami nagyon sz@r sülhet ki, ha valamelyiküket választod a másik ellenében.


Keress egy harmadikat.

2010. jún. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam rá, hogy hagynom kéne őket, de nagyon nehéz, mert egy a haveri társaságunk is, ráadásul a suliban is mindig összefutunk. :S


Hát tény, a jófiú tényleg vár, szeretem is nagyon, de nem úgy, mint pasit.

A másikat pedig úgy, mint pasit... :S

2010. jún. 18. 00:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Milyen suli? Se egyetem, se semmi nincs már. A nyáron találhatnak mást.
2010. jún. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jövő évre gondoltam...


Az egyik srác totál szerelmes belém, nem hiszem, hogy egy darabig lesz neki más... pedig én lennék a legboldogabb, ha találna magának egy barátnőt, aki viszont szereti, így a háromszög is megszünne. Hiába szeret, nem tudom úgy viszonozni, annyira lelkes, neki tényleg olyan kell, aki viszont szereti, teljes szívéből. :)


A másik fiú is... 1 éve kavarunk és mégse tudjuk hagyni a másikat, csak ugye most a "haverja" is bejött a képbe és így minden a feje tetejére állt. :S

2010. jún. 18. 00:50
 9/11 anonim válasza:

A kérdésed ez volt : "Mit tegyek?"


nézz kevesebb szappanoperát! Gondolkodj el, h hány éves vagy, és mi is az, amit mint ember képes lennél csinálni a világban. Ne keress párkapcsolatot, amíg nem tudod, hogy mire való. (szóval próbálj informálódni olyan emberektől, akik rendes, kiegyensúlyozott párkapcsolatban élnek)

Beszélgess el mind a két sráccal, és mondd meg nekik, h mi van. De bármelyikkel is lennél, mind a kettőt bántaná a dolog, és ezért előbb utóbb probléma lenne belőle.

2010. jún. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt hanyagolnám.
2010. jún. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!