Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szerelmi háromszög...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmi háromszög. Kezdek megőrülni.

Figyelt kérdés
Szappanoperába illő a történet. Hosszú, próbálok rövid lenni. Van két srác, osztálytársak. Évfolyamtársak vagyunk. Nem igazán haverok (legfőképp miattam nem). Az egyikkel régóta kavarok, több mint 1 éve és őt sokkal jobban szeretem. Bár bunkó, flegma, van egy sajátos stílusa, a barátaim mint elítélik, hogy ne őt válasszam, hiába van régebb óta valami köztünk. A másik iszonyatosan imád, tényleg a csillagokat is lehozná az égről. Mindenki rá akar beszélni. Mindkettővel kavartam és mindkettőnek rosszul esett - egyértelmű. A "roszabb" srác is mondta, hogy szarul esett neki, és ugyanez fordítva. Ki akarok ebből szállni, de iszonyú nehéz. Valami tanács? Tipp? Ti voltatok már hasonló helyzetben? Én a rosszfiúkat preferálom, mert szívem szerint őt választanám, csak vele már eleve 1 éve kavarok, de mégis jó vele, szeretem. A másik mellett biztos lenne minden - még ha unalmas és megszokott is. A kedvesebb srác nagyon érzékeny, megvan a saját kis álomvilága, amiből ha kipottyan, összetörik. :S Mi a francot csináljak? Elvileg holnap beszélek a "rosszabbal", de neki már annyi esélyt adtam... szeretem. :( A másikkal meg nem tudom elképzelni, hogy járjak, ha megtenném, akkor csakis szánalonból. Mindenki kérlel, hogy adjak neki egy esélyt, a másikat hagyjam, mert leszar, de én képtelen vagyok rá. Hiába. :S Segítsetek, mert beleőrülök már, ez így mindhármunknak borzasztó...
2010. jún. 18. 00:30
1 2
 11/11 anonim válasza:
00:36válaszoló.Az emberekkel nem lehet csak úgy szórakozni, hogy legyél az egyikkel, és mikor megunod, akkor előrántod a másikat, mert ő vár...Beszélj őszintén az érzelmeidről.Többre fognak tartani, ha látják, hogy megmondod mit akarsz és nem csak szórakozol mindekettővel.Sok rendes pasi van és kapsz még.Én is voltam hasonló helyzetben és tudom milyen...ha a rendesebbik pasival jönnél össze ,előbb vagy utóbb megcsalnád
2010. okt. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!