Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság vagy szerelmi háromszög?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy szerelmi háromszög?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel jó barátságban vagyunk, talán még több is. Csakhogy van barátnője ... akárhányszor találkoztunk, általában megcsókolt.. nem tudom milyen a kapcsolatuk, de nem egy megyében tanulnak... Most pedig hívott bulizni, vajon elmenjek? meg h-h engem hív és nem a bnőjét.. ezt sem értem :/ kíváncsi vagyok mi a véleményetek erről!! (2 éve ismerjük egymást, ő 20 én pedig 17/L)
2011. ápr. 29. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

téged csókolt meg?:OOO

hogy is tudnál benne így megbízni ha előtted csalja meg a barátnőjét... veled!

2011. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Van barátnője, és téged csókolgat? Érdekes...
2011. ápr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
valahogy úgy. nemhiszem, hogy nem szerelem lenne ott, de éppen ezért nem engedem közel magamhoz.. viszont mégiscsak régóta ismerem.. és beszélni is jó lenne mint régen :/ ti elmennétek a buliba?
2011. ápr. 29. 22:56
 4/14 A kérdező kommentje:

* nem hiszem hogy szerelem lenne ott.

bocsi elírtam az előbb :)

2011. ápr. 29. 22:57
 5/14 anonim ***** válasza:
Második vagyok: igen, elmennék, mégpedig azért, hogy végre tisztán lássak a pályán. Utána viszont így vagy úgy,de határozott döntést hoznék.
2011. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
próbáltam már vele ezt megbeszélni nem 1x de igazából szóhoz sem jutott. volt, hogy megmondtam hogy ne beszéljünk 2x is.. de rá 2 hétre keresett.. legutóbb meg én kerestem rá 1 hétre. :S
2011. ápr. 29. 23:03
 7/14 anonim ***** válasza:

Megint uccsó vagyok.


Nem jó ez így... szórakozik veled. Bár ha ez neked jó...

Akárhogy is, döntened mindenképp kell.

2011. ápr. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
és szerinted mi lenne helyes? eldobni mindent?
2011. ápr. 29. 23:10
 9/14 anonim ***** válasza:

Figyelj... tudom, nem könnyű. Nekem is el kellett engednem valakit...és nem ment hamar,de hogy rá ne szóljak, már túl vagyok rajta. Persze, gondolok rá, és az együtt töltött szép idő, meg az emlékek megmaradnak... de már nem emésztem magam.

Sztem a srác játszik veled, de ez az én véleményem. Én azt mondom hogy tapasztalj, majd mérlegelj és dönts.

2011. ápr. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
az utóbbi időben azon voltam, hogy elengedjem mint párkapcsolatot.. és úgy érzem megerősödtem, és nagyrészt túlléptem ezen. jó persze mikor látom még nem közömbös érzés 100%-osan. csak azt nem tudom eldönteni, hogy az lenne a jobb ha nem látnánk egymást és alig beszélnénk, vagy ugyanúgy tartani a baráti kapcsolatot.. egyébként a buliba valószínűleg egyedül lennék csaj.. :D
2011. ápr. 29. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!