Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság vagy szerelmi háromszög?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy szerelmi háromszög?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel jó barátságban vagyunk, talán még több is. Csakhogy van barátnője ... akárhányszor találkoztunk, általában megcsókolt.. nem tudom milyen a kapcsolatuk, de nem egy megyében tanulnak... Most pedig hívott bulizni, vajon elmenjek? meg h-h engem hív és nem a bnőjét.. ezt sem értem :/ kíváncsi vagyok mi a véleményetek erről!! (2 éve ismerjük egymást, ő 20 én pedig 17/L)
2011. ápr. 29. 22:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az nem számít, hogy hány csak lenne még a buliban rajtad kívül. Ebben a helyzetben te vagy a fontos.

Amúgy a srác, ahogy írtad, szerelem nélkül van együtt a barátnőjével? Akkor miért vannak együtt, és miért fűz téged? Én nem érném be a helyedben a ,,kettes számú" alternatíva szerepével...

2011. ápr. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
konkrétan azért nem fűzi a fejem, csak néha ír meglepő dolgokat, de lehet csak viccelődik.. megmondta, hogy nem akar két szék közül seggre esni.. az a csaj biztos pont szerinte és szerintem nem szerelem ami köztük van. régebben fűzte a fejem mikor nem volt nője fél évig.. de nem akartam.. aztán rá fél évre másképp láttam a dolgokat de akkor már ugye késő volt.. és csak annyit kérdett hogy miért most?! .. és jogos. :/
2011. ápr. 29. 23:28
 13/14 anonim ***** válasza:
Mondom: dönts. Ülj le és gondold át a dolgot. Elejétől a végéig.
2011. ápr. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
jólvan, köszi szépen : )))
2011. ápr. 29. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!