Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség halucinálok! Kezdek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség halucinálok! Kezdek megőrülni?

Figyelt kérdés

A párommal amikor veszekszünk, olyan szintekre lemegyünk, hogy már neki gyomoridege van, én több napig bőgök, kikészülünk és utána mindig rájövünk, hogy szeretjük egymást és minden rendben.

ilyen alkalmak a 2 év alatt kb olyan 6-szor voltak.

a legutolsónál, amikor megint ilyen jellegű több napos balhé volt, megírtam neki, hogy soha többször ne írjon nekem többet, stb.

erre jött egy sms, hogy "Te sem." egy pillanatra tűnt fel, aztán semmi nyoma a telefonban!!!!!!!

Megkérdeztem a párom, hogy írt e nekem ilyen választ, mert tényleg nem tudom eldönteni, és ő közölte ezer felkiáltójellel, hogy nem és haluztam.


De én tényleg láttam :(


mehetek diliházba?

vagy volt ilyen mással is?


2011. febr. 19. 09:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem akkor szokott lenni mikor valamiről így elgondolkozom, hogy mi lenne ha...és egyszer csak hallom, hogy valamelyik ismerősömmel pont ugyan ez megtörtént.
2011. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Olyan lelkiállapotban voltál, hogy az agyad megmutatta neked azt, amitől féltél, vagy ami a legjobban fájt volna akkor. Szerintem ilyenkor vond le a tanulságot, és törekedj a nyugodt életre, becsüld meg a kapcsolatodat, és ne keress rossz érzéseket. Semmi bajod nincs, és hidd el egy pár halu természetes az életben. Diliházat pedig felejtsd el akkor is, ha folyamatosan hallucinálsz mert akkor sem tudnak segíteni! A tünetmentes testet gyógyszerezve nem lehet lelki bajokat gyógyítani!!
2011. febr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszi a megnyugtató válaszokat, de nekem tényleg nagyon ijesztő, hogy ilyen szinten kikészülök.

még jó, hogy nem vagyok közveszélyes, vagy valami

2011. febr. 19. 09:57
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért igazán ijesztő a halu, mert a saját személyes szálaid kötnek hozzá, tehát valós hatásuk van, nem olyan mint egy könyvbe amit olvasol. Az ön és közveszélyesség pedig nem kis munkával érhető el :D Szóval nevess egy jót és lépj tovább!
2011. febr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszönet, próbálkozom tovább lépni rajta


csak azon gondolkodom, hogy ha a "te sem"-re nem írtam volna vissza, most vége lenne a kapcsolatomnak!!2 nap múlva mertem megkérdezni! addig megszűnt a kontakt köztünk

tehát következményei is lehetnek a haluknak!

2011. febr. 19. 10:25
 6/12 anonim ***** válasza:

gaslighting?

Felejtsd el a pasit és ezt a kis történetet is. Talán soha többé nem lesz ilyen élményed.

2011. febr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pl. a piros lámpánál várd meg még zöldre vált, de csak akkor indúlj el, ha már a többiek is elindúltak, vagy dudálnak!

:D

2011. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi kedves utolsó, odafigyelek :)
2011. febr. 19. 11:43
 9/12 anonim ***** válasza:
:D
2011. febr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Látom azért humorérzéked van!

:D

2011. febr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!