Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Fiúk! Hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk! Hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Ma van a névnapom..

egésznap figyeltem a telefonomat hátha kapok a barátomtól egy sms-t vagy hátha felhiv.

este felhivot..megörültem..

és akkor közölte hogy megy szórakozni(kocsmázni a haverjaival)

oké..mondom menjen..

feljött msnre utána.. és nem köszöntött fel..

eszébe se vagyok..

bezzeg a hugának a születésnapját nem felejtette el..és újságolja hogy felköszöntötte..

engem meg nem volt képes..

és ez nagyon fáj nekem..

egy újabb tuskó húzása..:(

vagy csak túl reagálom?

nektek hogy esett volna?

8 hónapja vagyunk együtt..

16/L ő:19/F


2011. febr. 18. 21:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

17/F


eléggé megbántott volna de megbeszéltem volna vele :P

2011. febr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tuskó húzása volt számomra az,hogy amikor elmentünk a haveri társasággal szánkózni,akkor hozzám egy szót sem szólt..ment előttem a haverokkal..és hagyta hogy én utána kullogjak.

Utána meg mikor mondtam,hogy ez bánt akkor nekem esett hogy hülye vagyok stb.

A számítógépen minden egyes alkalommal megnézi a mappámat.

Minden egyes alkalommal megnézi a telefonomban a képeket(ezzel nincs bajom) de a hivás naplót és az üzeneteket is.

Sőt! Egyszer-kétszer már anya telójába is belenézett,szintén a képeket.

Az asztalnál ebéd közben mocskos, tuskó dolgokról beszél:S

kb ennyi..

2011. febr. 18. 22:34
 23/27 anonim ***** válasza:
ÉS ilyennel együtt maradsz? :D Már bocsi,de aki ellenőriz valakit,az már nem is bízik benne...a másik meg a szája,kicsit visszafoghantá magát,mert az sztalnál eleve nem illik trágárul beszélni :) Jómodort nem tanult sehol? :S Háát nemtom kiscsaj a te döntésed,de sztem ez meg sem érdemli,hogy valakije legyen a haverokon kivül :)
2011. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
LOL, Most komolyan, te képes vagy egy ilyen balf*sszal együtt lenni? Szerintem le se sz*r csak b*szásra kellesz neki.
2011. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 iDev ***** válasza:
Hát, ha ez így van, ahogy legutóbb írtad, akkor te nem vagy más számára, mint élő guminő. Semmi több.
2011. febr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Mentifantezsvér ***** válasza:
Névnap elfelejtése miatt még senkire se haragudtam és nem is fogok :) szülinap 8 hónapos baráttal azért rosszul esne de tuti nem sértődnék meg :) jó jószívű vagyok :D
2011. febr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Jaj lányok...

Összejöttök ilyen bunkó senkiháziakkal aztán pedig itt sírtok.

2011. febr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!