Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Fiúk! Hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk! Hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Ma van a névnapom..

egésznap figyeltem a telefonomat hátha kapok a barátomtól egy sms-t vagy hátha felhiv.

este felhivot..megörültem..

és akkor közölte hogy megy szórakozni(kocsmázni a haverjaival)

oké..mondom menjen..

feljött msnre utána.. és nem köszöntött fel..

eszébe se vagyok..

bezzeg a hugának a születésnapját nem felejtette el..és újságolja hogy felköszöntötte..

engem meg nem volt képes..

és ez nagyon fáj nekem..

egy újabb tuskó húzása..:(

vagy csak túl reagálom?

nektek hogy esett volna?

8 hónapja vagyunk együtt..

16/L ő:19/F


2011. febr. 18. 21:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy hozzá! Ebben a korban még sokat számít az a pár év! Szólj neki, hogy amúgy köszi, hogy felköszöntöttél...
2011. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Hát jobb mintha szülinapodon lenne. Velem ez szülinapon játszodott el, de minden esett más úgy hogy nem kell feltétlen túl reagálni.
2011. febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Ha annyit se mondott, hogy "boldog névnapot!" az nem szép dolog. Mondjuk egy születésnap elfelejtésével nem ér fel az eset.


Nekem inkább ez a partys / kocsmás fiú beállítottság nem tetszik.

2011. febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Ugyis sokat számít ha 2 hónap és 17 leszek?

2,5 év van köztünk..

hát enm szólok neki semmit..de rosszul esett.::(

2011. febr. 18. 22:02
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk, férfiak már csak ilyenek. A születésnapok, névnapok, évfordulók elsősorban a nőket érdeklik, nekik fontos. Én tavaly a saját születésnapomat is elfelejtettem, csak akkor jutott eszembe, mikor felköszöntöttek.


A barátod azért köszöntötte fel a húgát, mert otthon egy ideje téma volt, így nem felejtette el. Netán még rá is szóltak, hogy biztosan ne felejtse el.

2011. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Jah igen..

és a 8 hónap alatt most először ment kocsmázni!

De nem is bántana annyira..csak hogy elmegy kocsmázni..felse köszönt..mert szerintem egy sms-be nem halt volna bele..

és nem hisztérikáztam meg semmi..csak1-2 könyncsepp szökött a szemembe..

de ennyi..

2011. febr. 18. 22:04
 7/27 A kérdező kommentje:

És az is meglepő volt..hogy az exem felköszönt ő meg nem...na mind1..:)

ugy látom nem csak engem, nem köszöntöttek fel..:)

2011. febr. 18. 22:05
 8/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 9 hónapja vagyunk együtt, 16/L vagyok ő meg 16/F. Velem szintén ez történt, csak a születésnapomon... Persze 1 hónappal rá kárpótolt is. :) De nekem se esett jól... Már hónapok óta hanyagol... Hiába az, hogy őszintén megmondom neki az érzéseimet, vagy nem érdekli, nem fogja fel... Ez úgy 3 hónapja megy talán. Alig-Alig találkozunk. Hétfőn beígért egy találkozót szerdára, de elfelejtette... Hát sokat gondol rám. :\ ... De! Ma felhívott részegen (^^") - ő olyankor mindig halálosan őszinte - és mondta, hogy nagyon nagyon szeret engem, és sajnálja, hogy nem törődött mostanába velem. Szóval csodák még mindig vannak. :) Szerintem te se add fel! És nyugodtan mondd meg neki, hogy ez neked nem esett jól, mert számodra fontos ez a nap. Másnap meg pótoljátok majd be. ennyit tudnék tanácsolni.


És fel a fejjel! :)

2011. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Tudja egyáltalán, hogy ma van a névnapod? Mond meg neki, hogy mi az ábra, ne célozgass, mert ha nem tudja, hogy névnapod van, akkor nem fog rájönni, hogy mégis mi a bajod vele.
2011. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Menj el te is kocsmázni. :)
2011. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!