Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Fiúk! Hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk! Hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Ma van a névnapom..

egésznap figyeltem a telefonomat hátha kapok a barátomtól egy sms-t vagy hátha felhiv.

este felhivot..megörültem..

és akkor közölte hogy megy szórakozni(kocsmázni a haverjaival)

oké..mondom menjen..

feljött msnre utána.. és nem köszöntött fel..

eszébe se vagyok..

bezzeg a hugának a születésnapját nem felejtette el..és újságolja hogy felköszöntötte..

engem meg nem volt képes..

és ez nagyon fáj nekem..

egy újabb tuskó húzása..:(

vagy csak túl reagálom?

nektek hogy esett volna?

8 hónapja vagyunk együtt..

16/L ő:19/F


2011. febr. 18. 21:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Szerintem tulreagalod

a ferfiak atalaba elfelejtik az ijet

barmenyire is szeretnek megjegyezni

1 ev hoszu ido nekunk ferfiaknak

de lassan belejovunk

1-2 ev es mar nem lesz gond

egyepkent tudta h mikor van a nevnapod vagy sem

es is lenyeges mert lehet hogy csak nem tudta

2011. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Hát 2 héttel ezelőtt mondta hogy ma lesz a névnapom..

Meg izé-hozé..

és spiccesen feljön msnre..és hallgassam a mondókáját..

miközben nekem ez fáj..

és a Hugát is ugy köszöntötte fel,hogy csokit vett neki, rózsát.. ugyhogy kicsit fáj..:)

érzékeny vagyok ilyen téren..

2011. febr. 18. 22:07
 13/27 A kérdező kommentje:
Igen! Tudta hogy ma van a névnapom!
2011. febr. 18. 22:08
 14/27 anonim ***** válasza:
A húgának rózsát?
2011. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem reagálod túl a dolgot,de ezért szakitani nem kell még...csak el kell vele beszélgetni holnap,ha józan lesz,hogy miért is nem köszöntött fel :) amugy honnan tudod,hogy tuti a haverjaival ment el,mikor sosem csinált ilyet? :) Azért elgondolkoztató...és még fel sem köszöntött :)
2011. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 iDev ***** válasza:

Ha eszébe jutott volna, biztos felköszönt.

A férfiak agya nem úgy van beállítva, hogy minden jeles napot megjegyezzenek. Én is úgy vagyok, mint egy előzőleg hozzászóló: sokszor a saját névnapom/születésnapom is csak akkor jut eszembe, mikor kapom az első köszöntéseket.


Nincs ezen mit rágódni, ahogy külsőleg van különbség a nemek közt, úgy gondolkodásban is. A férfiak mindig rosszabbak lesznek dátumokban, a nők meg pl. tájékozódásban. Ez így alakult ki, nincs ebben semmi rossz.

2011. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Hát igen..elgondolkoztató..de megbízok benne..

és csak jövőhéten tudunk majd találkozni..(utazás miatt)

és valami olyasmit vettem ki a szavából,hogy amiért nem tudunk találkozni elmegy szórakozni.

Nem is akarok szakitani..csak rosszul esett..mivel én születésnapjára..névnapjára is felköszöntöttem.

2011. febr. 18. 22:13
 18/27 anonim ***** válasza:
Én 2 éve vagyok a barátommal,s valentin napra semmit sem kaptam...De legalább boldog valentin napot kivánt.Ne aggodj,aa névnap nem nagy probléma.Én még azt sem tudom az én nevnapom mikor van,nemhogy a barátomé.Ne huzd fel magad feleslegesen...
2011. febr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Rózsát vett a húgának??? Meglehetősen furcsa gesztus.


Te meg szerintem holnap mesélj a barátodnak arról, hogy telt a névnapot, kik köszöntöttek fel, de még véletlenül se hozd szóba, hogy ő nem, meg miért nem.

Talán tényleg olyan szita az agya, hogy elfelejtette és akkor elnézést kér és pótolja.


Ha meg tényleg ennyire nem számítasz neki, hogy direkt csinálta, akkor neked se számítson ő. Van még pasi a világon, normálisabb is, olyan is, aki a rózsát a szerelmének veszi, a csokit a húgának. :D

2011. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
boldog névnapot Betti! ;) amúgy azt pl. hogy értetted, hogy "újabb tuskó húzása"? amúgy ne reagáld túl, szerintem csak elfelejtette
2011. febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!