Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elfejeteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfejeteni? Sokan mondják, hogy tetszettem neki csak ezt most eltoltuk.

Figyelt kérdés

Szóval az történt, hogy van egy fiú a sulimban, aki már év eleje óta tetszik, és ezt megtudta és az egyik haverja mindig piszkált. Mostmár leálltak, de sok olyan megmagyarázhatatlan dolog történt azóta, mint például, hogy sokszor bámul, integet nekem... És a haverjával pedig jóba lettem, és mindig kérdezgeti, hogy tetszik e még nekem Ő, meg hogy állok most vele... De tagadtam egy ideig mindent. Nem bíztam benne annyira...

Talán akarta tőlem Ő valamit, csak annyira tagadtam, h inkább feladta, és továbblépett.

Mert most meg van barátnője, és az megy a fejemben egyfolytában, hogy mi van, ha tetszettem neki, csak annyira ellenkeztem, hogy inkább továbblépett.

A haverjának elmondtam, hogy mi volt. Vagyis, hogy tetszett nekem a srác, de azt mondta, hogy próbáljam meg elfelejteni.

Ennyire nincs esélyem?

Vagy mostmár mindegy, mert túllépett rajtam?


2011. febr. 18. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Most már van csaja, szóval buktad.
2011. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Copd le aztán egyből kiderül.
2011. febr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!