Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

A barátommal 3 évig voltunk távkapcsolatban.80 km-re laktunk egymástól,és sajnos csak két hetente tudtunk találkozni(Péntektől-Hétfőig).Én 26 ő 22) de nem is a kor miatt lett vége. 80 km -re laktunk ugye.Minden nap csodálatos volt,de már gondolkodtunk a jövőn is.Ugye nem találok melót,pedig keresek.Neki is még ez az utolsó éve(másodszakma)De még szeretne egyet, mert ő sem talált. És belegondoltunk abba,hogy mi lesz, mert a munka miatt nem tudunk találkozni(ha olyan lesz a beosztás) az nagyon rossz lenne. Jó eddig is megoldottuk, de akkor lehet 2 havonta tudunk. Összeköltözni pedig semmiképpen nem tudtunk volna.Legalább évekig. Oda nem mehettem, mert nem férnénk el, igy is elég kicsike a szobája, újra meg nincs pénz. Évekig így ment volna, mire össze tudunk költözni. Még szeretjük egymást,de így kellett lennie.Nagyon magam alatt vagyok és tudom, hogy ő is. Barátok maradtunk, legalábbis minden nap beszélünk. De nem tudom mi lenne a jobb. Ha beszélnénk, vagy az, hogy nem. Néha azt mondta felhívhatom, de ne minden nap. Ő is szenved, látom rajta...És van egy betegsége még amiből kezd kigyógyulni. És ugye fél évig suliba se tudott járni. Emiatt is félt.Amúgy Hétfőn lett vége.Szerintetek is jobb így?:( Ha nincs jövőnk, akkor csak magunkat kínozzuk?

Nagyon nehéz lesz átállni barátságra...


2011. febr. 18. 13:06
1 2
 11/14 anonim válasza:

Elhiszem hogy nem akarsz, én sem azt mondtam!

Nekem is hol volt munkám, hol nem...Most sincs, sajnos, de megoldjuk valahogy!

Nem érzem élősködének hiszen közös kasszán vagyunk!

De te tudod, nem akartalak megbántani, de én így érzem.

Nem ismerlek titeket. Nem lehet h van valakije, vagy már volt is?

Persze ezek csak feltételezések, segíteni próbáltam...


Írtam még az enyémhez ha érdekel :)

2011. febr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mert minden egye nap csodálatos volt.Oda semmiképpen nem mehettem volna. Eltartani meg nem tudnak, mivel neki sem volt keresete.Közösen döntöttünk így.Néha hozni kell döntéseket. Nem váltunk el haragban, beszélünk szinte minden nap.És az édesanyjával is tartom a kapcsolatot továbbra is, meg az egész családdal.És ha később derült volna ki annál rosszab. Mire összejött volna a külön lakásra a pénz, az nagyon sok idő...Ahhoz, hogy legyen, keresni kell.És ha nem megoldható a találkozás, akkor mennyivel lenne jobb?Nem akartunk még amugy sem összeköltözni, amíg nincs meg a háttér. Nem azzal van baj, hogy ne szeretnénk a másikat.
2011. febr. 18. 16:23
 13/14 A kérdező kommentje:

De munkanélküli vagyok.

És neki sincs munkája.

2011. febr. 18. 16:24
 14/14 A kérdező kommentje:
Egyikőnknek sincs senkije!
2011. febr. 18. 16:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!